Extraliga 2013/2014

nejúspěšnější hráč

Lenka Harabaszová

97.37 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Lenka Harabaszová 97.37 %
2. Ganna Gaponova 97.14 %
3. Vivien Éllö 94.59 %
4. Kateřina Pěnkavová 89.47 %
5. Olesia Stakhova 80.49 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Lenka Harabaszová 37
2. Ivana Pelcmanová 36
3. Vivien Éllö 35
4. Ganna Gaponova 34
5. Olesia Stakhova 33
VÍCE

SÉRIE VÝHER

SKST Mart Hodonín

18

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

Sokol Nusle

SVS Hr.Králové

Extraliga / 22.03.2014 / 15:00 /

SKST Vlašim

SVS Hr.Králové

Extraliga / 23.03.2014 / 11:00 /

SVS Hr.Králové

SK Dobré

Extraliga / 05.04.2014 / 15:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 18 108:17 54
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 18 97:50 49
3. SK Frýdlant n.O. 18 92:38 46
4. SK Dobré 18 87:63 41
5. SVS Hr.Králové 18 77:74 38
6. Spartak Hluk MP Dream 18 71:84 32
7. SKST Dubňany 18 51:92 28
8. SKST Vlašim 18 56:88 28
9. Sokol Nusle 18 52:97 26
10. Slavoj Praha 18 20:108 18
kompletní tabulka

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. SKST Mart Hodonín 18 18 0 0 0 108:17 54
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 18 15 1 2 0 97:50 49
3. SK Frýdlant n.O. 18 14 0 4 0 92:38 46
4. SK Dobré 18 11 1 6 0 87:63 41
5. SVS Hr.Králové 18 9 2 7 0 77:74 38
6. Spartak Hluk MP Dream 18 6 2 10 0 71:84 32
7. SKST Dubňany 18 4 2 12 0 51:92 28
8. SKST Vlašim 18 4 2 12 0 56:88 28
9. Sokol Nusle 18 3 2 13 0 52:97 26
10. Slavoj Praha 18 0 0 18 0 20:108 18

1. kolo

Spartak Hluk MP Dream

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 18.10.2013 / 18:00 /

2. kolo

Slavoj Praha

SKST Dubňany

Extraliga / 13.09.2013 / 18:00 /

SKST Vlašim

SKST Mart Hodonín

Extraliga / 13.09.2013 / 18:00 /

Sokol Nusle

SKST Dubňany

Extraliga / 14.09.2013 / 15:00 /

Slavoj Praha

SKST Mart Hodonín

Extraliga / 14.09.2013 / 15:00 /

SK Frýdlant n.O.

SVS Hr.Králové

Extraliga / 14.09.2013 / 17:00 /

3. kolo

Sokol Nusle

SKST Mart Hodonín

Extraliga / 15.09.2013 / 10:00 /

SKST Vlašim

SKST Dubňany

Extraliga / 15.09.2013 / 10:00 /

SK Frýdlant n.O.

SK Dobré

Extraliga / 15.09.2013 / 10:00 /

4. kolo

Spartak Hluk MP Dream

SKST Vlašim

Extraliga / 20.09.2013 / 18:00 /

MSK ČP Břeclav Gumotex

SKST Vlašim

Extraliga / 21.09.2013 / 10:00 /

SVS Hr.Králové

SK Dobré

Extraliga / 21.09.2013 / 16:00 /

SKST Mart Hodonín

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 21.09.2013 / 16:00 /

Spartak Hluk MP Dream

Sokol Nusle

Extraliga / 21.09.2013 / 16:00 /

MSK ČP Břeclav Gumotex

Slavoj Praha

Extraliga / 21.09.2013 / 16:00 /

5. kolo

MSK ČP Břeclav Gumotex

Sokol Nusle

Extraliga / 22.09.2013 / 10:00 /

SKST Dubňany

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 22.09.2013 / 10:00 /

Spartak Hluk MP Dream

Slavoj Praha

Extraliga / 22.09.2013 / 10:00 /

6. kolo

SK Dobré

SKST Mart Hodonín

Extraliga / 18.10.2013 / 18:00 /

SKST Vlašim

Slavoj Praha

Extraliga / 18.10.2013 / 18:00 /

Sokol Nusle

Slavoj Praha

Extraliga / 19.10.2013 / 15:00 /

SVS Hr.Králové

SKST Mart Hodonín

Extraliga / 19.10.2013 / 16:00 /

SK Dobré

SKST Dubňany

Extraliga / 19.10.2013 / 17:00 /

SK Frýdlant n.O.

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 19.10.2013 / 18:00 /

7. kolo

SVS Hr.Králové

SKST Dubňany

Extraliga / 20.10.2013 / 10:00 /

Sokol Nusle

SKST Vlašim

Extraliga / 20.10.2013 / 10:00 /

SK Frýdlant n.O.

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 20.10.2013 / 10:00 /

8. kolo

SKST Vlašim

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 01.11.2013 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín

SKST Dubňany

Extraliga / 01.11.2013 / 18:00 /

Spartak Hluk MP Dream

SK Dobré

Extraliga / 01.11.2013 / 18:00 /

MSK ČP Břeclav Gumotex

SK Dobré

Extraliga / 02.11.2013 / 15:00 /

Spartak Hluk MP Dream

SVS Hr.Králové

Extraliga / 02.11.2013 / 17:00 /

Sokol Nusle

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 02.11.2013 / 18:00 /

9. kolo

MSK ČP Břeclav Gumotex

SVS Hr.Králové

Extraliga / 03.11.2013 / 10:00 /

Slavoj Praha

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 03.11.2013 / 10:00 /

10. kolo

SK Dobré

SKST Vlašim

Extraliga / 06.12.2013 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 06.12.2013 / 18:00 /

SKST Dubňany

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 06.12.2013 / 18:00 /

11. kolo

SK Dobré

Slavoj Praha

Extraliga / 20.10.2013 / 11:00 /

SVS Hr.Králové

Slavoj Praha

Extraliga / 20.10.2013 / 16:00 /

SVS Hr.Králové

SKST Vlašim

Extraliga / 11.11.2013 / 17:00 /

SVS Hr.Králové

Sokol Nusle

Extraliga / 17.11.2013 / 15:00 /

SKST Dubňany

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 07.12.2013 / 10:00 /

SKST Mart Hodonín

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 07.12.2013 / 10:00 /

SK Dobré

Sokol Nusle

Extraliga / 07.12.2013 / 17:00 /

12. kolo

SKST Dubňany

Slavoj Praha

Extraliga / 17.01.2014 / 18:00 /

MSK ČP Břeclav Gumotex

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 17.01.2014 / 19:00 /

13. kolo

SKST Dubňany

Sokol Nusle

Extraliga / 18.01.2014 / 16:00 /

SVS Hr.Králové

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 18.01.2014 / 16:00 /

SKST Mart Hodonín

Slavoj Praha

Extraliga / 23.02.2014 / 08:30 /

SKST Mart Hodonín

SKST Vlašim

Extraliga / 25.02.2014 / 18:30 /

14. kolo

SKST Dubňany

SKST Vlašim

Extraliga / 19.01.2014 / 10:00 /

SK Dobré

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 19.01.2014 / 10:00 /

SKST Mart Hodonín

Sokol Nusle

Extraliga / 16.03.2014 / 10:00 /

15. kolo

SKST Vlašim

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 07.02.2014 / 18:00 /

SKST Vlašim

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 08.02.2014 / 11:00 /

Sokol Nusle

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 08.02.2014 / 15:00 /

Slavoj Praha

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 08.02.2014 / 16:00 /

SK Dobré

SVS Hr.Králové

Extraliga / 08.02.2014 / 17:00 /

SK Frýdlant n.O.

SKST Mart Hodonín

Extraliga / 08.02.2014 / 17:00 /

16. kolo

SK Frýdlant n.O.

SKST Dubňany

Extraliga / 09.02.2014 / 10:00 /

Slavoj Praha

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 09.02.2014 / 10:00 /

Sokol Nusle

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 09.02.2014 / 10:00 /

17. kolo

Slavoj Praha

SKST Vlašim

Extraliga / 21.02.2014 / 18:00 /

Slavoj Praha

Sokol Nusle

Extraliga / 22.02.2014 / 10:30 /

Spartak Hluk MP Dream

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 22.02.2014 / 16:00 /

SKST Mart Hodonín

SVS Hr.Králové

Extraliga / 22.02.2014 / 17:00 /

SKST Mart Hodonín

SK Dobré

Extraliga / 08.03.2014 / 11:00 /

SKST Dubňany

SK Dobré

Extraliga / 09.03.2014 / 10:00 /

18. kolo

SKST Vlašim

Sokol Nusle

Extraliga / 23.02.2014 / 10:00 /

MSK ČP Břeclav Gumotex

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 23.02.2014 / 10:00 /

SKST Dubňany

SVS Hr.Králové

Extraliga / 23.02.2014 / 10:00 /

19. kolo

SKST Dubňany

SKST Mart Hodonín

Extraliga / 14.03.2014 / 15:00 /

SK Dobré

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 14.03.2014 / 16:30 /

SK Frýdlant n.O.

SKST Vlašim

Extraliga / 14.03.2014 / 18:00 /

SK Frýdlant n.O.

Sokol Nusle

Extraliga / 15.03.2014 / 15:00 /

SVS Hr.Králové

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 15.03.2014 / 16:00 /

SK Dobré

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 15.03.2014 / 17:00 /

20. kolo

SK Frýdlant n.O.

Slavoj Praha

Extraliga / 07.02.2014 / 18:30 /

SVS Hr.Králové

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 16.03.2014 / 10:00 /

21. kolo

Spartak Hluk MP Dream

SKST Mart Hodonín

Extraliga / 17.03.2014 / 10:00 /

Spartak Hluk MP Dream

SKST Dubňany

Extraliga / 17.03.2014 / 18:00 /

MSK ČP Břeclav Gumotex

SKST Mart Hodonín

Extraliga / 20.03.2014 / 18:00 /

MSK ČP Břeclav Gumotex

SKST Dubňany

Extraliga / 21.03.2014 / 18:00 /

SKST Vlašim

SK Dobré

Extraliga / 21.03.2014 / 18:00 /

Slavoj Praha

SVS Hr.Králové

Extraliga / 22.03.2014 / 10:00 /

Sokol Nusle

SK Dobré

Extraliga / 22.03.2014 / 11:00 /

Sokol Nusle

SVS Hr.Králové

Extraliga / 22.03.2014 / 15:00 /

22. kolo

SKST Vlašim

SVS Hr.Králové

Extraliga / 23.03.2014 / 11:00 /

Slavoj Praha

SK Dobré

Extraliga / 23.03.2014 / 11:00 /

1/1/1. kolo

SK Frýdlant n.O.

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 05.04.2014 / 12:00 /

SVS Hr.Králové

SK Dobré

Extraliga / 05.04.2014 / 15:00 /

1/1/2. kolo

Spartak Hluk MP Dream

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 05.04.2014 / 17:00 /

SK Dobré

SVS Hr.Králové

Extraliga / 11.04.2014 / 18:00 /

1/1/3. kolo

SK Dobré

SVS Hr.Králové

Extraliga / 13.04.2014 / 10:00 /

1/2/1. kolo

SKST Mart Hodonín

SK Dobré

Extraliga / 09.05.2014 / 18:00 /

MSK ČP Břeclav Gumotex

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 10.05.2014 / 15:00 /

1/2/2. kolo

SK Dobré

SKST Mart Hodonín

Extraliga / 11.05.2014 / 15:00 /

SK Frýdlant n.O.

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 11.05.2014 / 16:00 /

1/3/1. kolo

SKST Mart Hodonín

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 19.05.2014 / 18:00 /

1/3/2. kolo

MSK ČP Břeclav Gumotex

SKST Mart Hodonín

Extraliga / 21.05.2014 / 18:00 /

1/3/3. kolo

SKST Mart Hodonín

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 23.05.2014 / 18:00 /

1/3/4. kolo

MSK ČP Břeclav Gumotex

SKST Mart Hodonín

Extraliga / 26.05.2014 / 18:00 /

1/3/5. kolo

SKST Mart Hodonín

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 28.05.2014 / 18:00 /

Extraliga

vedoucí soutěže

Drozda Václav

+420 734 436573

v.drozda@volny.cz
ADRESA

Mariánské Lázně, Mánesova 569

MSK ČP Břeclav Gumotex

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Nedoma Petr

+420 602 778121

petr.nedoma@canis.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Andro

Stoly: Andro - modré

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SK Dobré

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Rozínek Jan

+420 602 687140

sk.dobre@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga - oranžové

Stoly: Stiga - modré

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SK Frýdlant n.O.

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Hrachová Marie

+420 603 814069

marie.hrachova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly

Stoly: Butterfly

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Dubňany

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Kmeťo Miroslav

+420 725 369127

kmetom@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: DHS

Stoly: Butterfly

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Mart Hodonín

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly

Stoly: Stiga - modré

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Vlašim

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Pěnkava Luboš

+420 725 119858

l.penkava@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Super

Stoly: Joola - modré

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Slavoj Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Linert Martin

+420 603 828197

linert@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Super

Stoly: Joola - modré

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Sokol Nusle

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Vondráková Markéta

+420 608 734123

marketa.vondrakova@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Nittaku

Stoly: Butterfly

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Spartak Hluk MP Dream

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Botková Andrea

+420 605 777829

andrea.botkova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Super

Stoly: Butterfly

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SVS Hr.Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

+420 602 412368

uslebeda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: DHS

Stoly: Butterfly - modré

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu