KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga / 5. kolo / ne 22.09 2013 / Začátek: 10:00

6:0

Vyhrané sady: 18:5 / Vyhrané míčky: 233:170

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Monika Vybíralová
Denisa Hošková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 8
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Aneta Širučková
Klára Diblíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Stanislava Slezáková
Dimitra Thomais Tsekoura
  • 11
  • 2
  • 11
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 9
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Aneta Širučková
Denisa Hošková
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0
  • 6
  • 11
  • 5
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Monika Vybíralová
Dimitra Thomais Tsekoura
  • 11
  • 11
  • 9
  • 7
  • 11
  • 7
  • 5
  • 11
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Stanislava Slezáková
Klára Diblíková
  • 11
  • 8
  • 13
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Aneta Širučková
Dimitra Thomais Tsekoura
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Stanislava Slezáková
Denisa Hošková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Monika Vybíralová
Klára Diblíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

Slavoj Praha

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 09.02.2014 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 4 24:6 12
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 4 24:6 12
3. SK Frýdlant n.O. 4 21:10 10
4. SKST Dubňany 4 14:17 8
5. Spartak Hluk MP Dream 4 17:17 7
6. SKST Vlašim 4 16:19 7
7. Sokol Nusle 4 7:22 6
8. SK Dobré 2 10:9 4
9. Slavoj Praha 4 6:24 4
10. SVS Hr.Králové 2 3:12 2