KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 7. kolo / ne 20.10 2013 / Začátek: 10:00

2:6

Vyhrané sady: 9:18 / Vyhrané míčky: 209:253

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Karin Grofová
Vivien Éllö
  • 11
  • 5
  • 11
  • 2
  • 6
  • 8
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Dagmar Ilievová
Veronika Tušlová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Hana Kubátová
Ganna Gaponova
  • 12
  • 8
  • 11
  • 4
  • 0
  • 14
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Dagmar Ilievová
Vivien Éllö
  • 8
  • 1
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Karin Grofová
Ganna Gaponova
  • 7
  • 8
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Hana Kubátová
Veronika Tušlová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 6
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Dagmar Ilievová
Ganna Gaponova
  • 5
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Hana Kubátová
Vivien Éllö
  • 8
  • 8
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Karin Grofová
Veronika Tušlová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Hana Kubátová Dagmar Ilievová
Vivien Éllö Ganna Gaponova
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Frýdlant n.O.

MSK ČP Břeclav Gumotex

Extraliga / 11.05.2014 / 16:00 /

MSK ČP Břeclav Gumotex

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 10.05.2014 / 15:00 /

MSK ČP Břeclav Gumotex

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 23.02.2014 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 6 36:8 18
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 5 30:8 15
3. SK Frýdlant n.O. 6 29:18 14
4. SKST Vlašim 6 28:21 13
5. SKST Dubňany 6 14:29 10
6. Sokol Nusle 6 15:32 10
7. SK Dobré 4 16:15 8
8. Spartak Hluk MP Dream 5 19:23 8
9. SVS Hr.Králové 4 11:18 6
10. Slavoj Praha 6 10:36 6