KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 10. kolo / pá 06.12 2013 / Začátek: 18:00

2:6

Vyhrané sady: 8:18 / Vyhrané míčky: 208:250

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Markéta Ševčíková
Vivien Éllö
  • 3
  • 9
  • 1
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Lucia Ivanová
Veronika Tušlová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 6
  • 7
  • 7
  • 11
  • 3
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Petra Pintová
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Lucia Ivanová
Vivien Éllö
  • 8
  • 8
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Markéta Ševčíková
Nikita Petrovová
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Petra Pintová
Veronika Tušlová
  • 8
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Lucia Ivanová
Nikita Petrovová
  • 5
  • 9
  • 12
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 14
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Petra Pintová
Vivien Éllö
  • 7
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Markéta Ševčíková
Veronika Tušlová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Markéta Ševčíková Lucia Ivanová
Veronika Tušlová Nikita Petrovová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK ČP Břeclav Gumotex

SKST Dubňany

Extraliga / 21.03.2014 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 8 48:11 24
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 8 48:17 24
3. SK Frýdlant n.O. 9 47:18 23
4. SK Dobré 7 31:27 15
5. SKST Vlašim 8 31:33 15
6. Spartak Hluk MP Dream 8 29:40 12
7. SKST Dubňany 8 17:41 12
8. Sokol Nusle 7 15:38 11
9. SVS Hr.Králové 6 20:29 9
10. Slavoj Praha 7 10:42 7