KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 11. kolo / so 07.12 2013 / Začátek: 17:00

6:4

Vyhrané sady: 24:19 / Vyhrané míčky: 422:395

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Daniela Vítovcová
Markéta Vondráková
  • 11
  • 10
  • 7
  • 3
  • 0
  • 9
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Aneta Konečná
Kateřina Vajcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 4
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Ivana Pelcmanová
Lenka Radnicová
  • 10
  • 7
  • 11
  • 16
  • 11
  • 12
  • 11
  • 6
  • 14
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Aneta Konečná
Markéta Vondráková
  • 11
  • 12
  • 8
  • 9
  • 12
  • 6
  • 10
  • 11
  • 11
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Daniela Vítovcová
Lenka Radnicová
  • 6
  • 7
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 1
  • 6
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Ivana Pelcmanová
Kateřina Vajcová
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 3
  • 8
  • 11
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Aneta Konečná
Lenka Radnicová
  • 11
  • 3
  • 15
  • 5
  • 0
  • 8
  • 11
  • 17
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Ivana Pelcmanová
Markéta Vondráková
  • 7
  • 10
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 12
  • 6
  • 8
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Daniela Vítovcová
Kateřina Vajcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Ivana Pelcmanová Aneta Konečná
Lenka Radnicová Markéta Vondráková
  • 10
  • 6
  • 13
  • 11
  • 11
  • 12
  • 11
  • 11
  • 6
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 6:4

další vzájemná utkání

Sokol Nusle

SK Dobré

Extraliga / 22.03.2014 / 11:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 9 54:11 27
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 9 48:23 25
3. SK Frýdlant n.O. 9 47:18 23
4. SK Dobré 9 43:31 21
5. SVS Hr.Králové 9 38:35 18
6. SKST Vlašim 9 32:39 16
7. Spartak Hluk MP Dream 9 35:44 15
8. SKST Dubňany 9 21:47 13
9. Sokol Nusle 9 23:50 13
10. Slavoj Praha 9 11:54 9