KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 16. kolo / ne 09.02 2014 / Začátek: 10:00

2:6

Vyhrané sady: 7:19 / Vyhrané míčky: 220:268

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Vajcová
Vivien Éllö
  • 10
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Lenka Radnicová
Veronika Tušlová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Markéta Vondráková
Ganna Gaponova
  • 6
  • 1
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Lenka Radnicová
Vivien Éllö
  • 11
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Kateřina Vajcová
Ganna Gaponova
  • 11
  • 7
  • 8
  • 4
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Markéta Vondráková
Veronika Tušlová
  • 13
  • 10
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 12
  • 6
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Lenka Radnicová
Ganna Gaponova
  • 8
  • 11
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Markéta Vondráková
Vivien Éllö
  • 7
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Kateřina Vajcová
Veronika Tušlová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Lenka Radnicová Markéta Vondráková
Ganna Gaponova Vivien Éllö
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK ČP Břeclav Gumotex

Sokol Nusle

Extraliga / 22.09.2013 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 13 78:13 39
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 13 72:31 37
3. SK Frýdlant n.O. 13 67:29 33
4. Spartak Hluk MP Dream 13 57:58 25
5. SK Dobré 11 52:42 24
6. SKST Dubňany 13 38:63 22
7. SVS Hr.Králové 11 44:46 21
8. SKST Vlašim 13 38:63 20
9. Sokol Nusle 13 34:73 18
10. Slavoj Praha 13 16:78 13