KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga / 17. kolo / pá 21.02 2014 / Začátek: 18:00

2:6

Vyhrané sady: 10:19 / Vyhrané míčky: 226:297

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Klára Diblíková
Veronika Poláková
  • 0
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Dimitra Thomais Tsekoura
Sára Beranová
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 8
  • 7
  • 11
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Denisa Hošková
Dagmar Pěnkavová
  • 11
  • 7
  • 6
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Dimitra Thomais Tsekoura
Veronika Poláková
  • 3
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Klára Diblíková
Dagmar Pěnkavová
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 12
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Denisa Hošková
Sára Beranová
  • 13
  • 8
  • 11
  • 9
  • 7
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Dimitra Thomais Tsekoura
Dagmar Pěnkavová
  • 9
  • 11
  • 7
  • 9
  • 0
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Denisa Hošková
Veronika Poláková
  • 6
  • 2
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Klára Diblíková
Sára Beranová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Vlašim

Slavoj Praha

Extraliga / 18.10.2013 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 15 90:14 45
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 13 72:31 37
3. SK Frýdlant n.O. 14 73:30 36
4. SK Dobré 13 59:50 28
5. Spartak Hluk MP Dream 14 58:64 26
6. SKST Dubňany 14 40:69 23
7. SKST Vlašim 14 44:65 23
8. SVS Hr.Králové 12 44:52 22
9. Sokol Nusle 14 40:74 21
10. Slavoj Praha 15 19:90 15