KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 18. kolo / ne 23.02 2014 / Začátek: 10:00

5:5

Vyhrané sady: 18:16 / Vyhrané míčky: 320:311

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Stará
Markéta Vondráková
  • 7
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Kateřina Vajcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Monika Jírová
Lenka Radnicová
  • 7
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Markéta Vondráková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Kateřina Stará
Lenka Radnicová
  • 9
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 10
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Monika Jírová
Kateřina Vajcová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 9
  • 0
  • 13
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Lenka Radnicová
  • 11
  • 11
  • 14
  • 0
  • 0
  • 8
  • 8
  • 12
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Monika Jírová
Markéta Vondráková
  • 8
  • 10
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Kateřina Stará
Kateřina Vajcová
  • 6
  • 11
  • 2
  • 12
  • 6
  • 11
  • 9
  • 11
  • 10
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Veronika Poláková Kateřina Stará
Lenka Radnicová Markéta Vondráková
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 10
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:5

další vzájemná utkání

Sokol Nusle

SKST Vlašim

Extraliga / 20.10.2013 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 15 90:14 45
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 14 78:32 40
3. SK Frýdlant n.O. 15 74:36 37
4. SK Dobré 13 59:50 28
5. Spartak Hluk MP Dream 14 58:64 26
6. SVS Hr.Králové 13 50:56 25
7. SKST Vlašim 15 49:70 25
8. SKST Dubňany 15 44:75 24
9. Sokol Nusle 15 45:79 23
10. Slavoj Praha 15 19:90 15