KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 20. kolo / ne 16.03 2014 / Začátek: 10:00

3:6

Vyhrané sady: 10:20 / Vyhrané míčky: 265:304

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Hana Hrušková
Vivien Éllö
  • 5
  • 1
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Olesia Stakhova
Nikita Petrovová
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 0
  • 4
  • 11
  • 9
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Lucia Truksová
Aneta Širučková
  • 8
  • 9
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Olesia Stakhova
Vivien Éllö
  • 7
  • 11
  • 9
  • 7
  • 0
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Hana Hrušková
Aneta Širučková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Lucia Truksová
Nikita Petrovová
  • 10
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Olesia Stakhova
Aneta Širučková
  • 8
  • 14
  • 12
  • 11
  • 0
  • 11
  • 12
  • 10
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Lucia Truksová
Vivien Éllö
  • 6
  • 8
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Hana Hrušková
Nikita Petrovová
  • 11
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:6

Číslo zápasu: 10

Olesia Stakhova Lucia Truksová
Vivien Éllö Aneta Širučková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK ČP Břeclav Gumotex

SVS Hr.Králové

Extraliga / 03.11.2013 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 16 96:14 48
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 16 90:39 46
3. SK Frýdlant n.O. 18 92:38 46
4. SK Dobré 15 69:58 32
5. SVS Hr.Králové 15 59:66 29
6. Spartak Hluk MP Dream 16 64:76 28
7. SKST Vlašim 16 50:76 26
8. SKST Dubňany 16 44:81 25
9. Sokol Nusle 16 46:85 24
10. Slavoj Praha 16 19:96 16