KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 22. kolo / ne 23.03 2014 / Začátek: 11:00

4:6

Vyhrané sady: 15:22 / Vyhrané míčky: 316:341

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Stará
Tereza Kozáková
  • 8
  • 9
  • 11
  • 11
  • 12
  • 11
  • 11
  • 9
  • 8
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Lucia Truksová
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0
  • 5
  • 9
  • 11
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Michaela Keroušová
Olesia Stakhova
  • 9
  • 5
  • 1
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Tereza Kozáková
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 3
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Kateřina Stará
Olesia Stakhova
  • 9
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Michaela Keroušová
Lucia Truksová
  • 8
  • 6
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Olesia Stakhova
  • 13
  • 6
  • 11
  • 2
  • 0
  • 15
  • 11
  • 4
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Michaela Keroušová
Tereza Kozáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 0
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Kateřina Stará
Lucia Truksová
  • 7
  • 1
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Michaela Keroušová Veronika Poláková
Olesia Stakhova Lucia Truksová
  • 11
  • 8
  • 13
  • 11
  • 7
  • 9
  • 11
  • 15
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:6

další vzájemná utkání

SVS Hr.Králové

SKST Vlašim

Extraliga / 11.11.2013 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 18 108:17 54
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 18 97:50 49
3. SK Frýdlant n.O. 18 92:38 46
4. SK Dobré 18 87:63 41
5. SVS Hr.Králové 18 77:74 38
6. Spartak Hluk MP Dream 18 71:84 32
7. SKST Dubňany 18 51:92 28
8. SKST Vlašim 18 56:88 28
9. Sokol Nusle 18 52:97 26
10. Slavoj Praha 18 20:108 18