KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 2. kolo / so 14.09 2013 / Začátek: 15:00

1:6

Vyhrané sady: 3:22 / Vyhrané míčky: 148:262

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Klára Diblíková
Lenka Harabaszová
  • 3
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Dimitra Thomais Tsekoura
Kristýna Mikulcová
  • 7
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Denisa Hošková
Barbora Kapounová
  • 11
  • 2
  • 11
  • 11
  • 0
  • 5
  • 11
  • 7
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Dimitra Thomais Tsekoura
Lenka Harabaszová
  • 3
  • 3
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Klára Diblíková
Barbora Kapounová
  • 8
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Denisa Hošková
Kristýna Mikulcová
  • 3
  • 10
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Dimitra Thomais Tsekoura
Barbora Kapounová
  • 7
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Denisa Hošková
Lenka Harabaszová
  • 8
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:7

Číslo zápasu: 9

Klára Diblíková
Kristýna Mikulcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Denisa Hošková Klára Diblíková
Lenka Harabaszová Kristýna Mikulcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín

Slavoj Praha

Extraliga / 23.02.2014 / 08:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 2 12:3 6
2. SKST Dubňany 2 12:5 6
3. MSK ČP Břeclav Gumotex 1 6:2 3
4. SK Frýdlant n.O. 1 6:0 3
5. Slavoj Praha 2 5:12 2
6. SVS Hr.Králové 1 0:6 1
7. Spartak Hluk MP Dream 1 2:6 1
8. SKST Vlašim 1 2:6 1
9. Sokol Nusle 1 1:6 1
10. SK Dobré 0 0:0 0