KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga / 6. kolo / so 19.10 2013 / Začátek: 18:00

6:2

Vyhrané sady: 20:10 / Vyhrané míčky: 297:215

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Dagmar Ilievová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 9
  • 9
  • 7
  • 0
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Hana Kubátová
Aneta Širučková
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 13
  • 11
  • 4
  • 6
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Dagmar Ilievová
Aneta Širučková
  • 6
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 10
  • 5
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Hana Kubátová
Kateřina Čechová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 5
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Hana Kubátová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 1
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Dagmar Ilievová
Kateřina Čechová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

Spartak Hluk MP Dream

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 05.04.2014 / 17:00 /

SK Frýdlant n.O.

Spartak Hluk MP Dream

Extraliga / 05.04.2014 / 12:00 /

Spartak Hluk MP Dream

SK Frýdlant n.O.

Extraliga / 22.02.2014 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 6 36:8 18
2. SK Frýdlant n.O. 5 27:12 13
3. MSK ČP Břeclav Gumotex 4 24:6 12
4. SKST Vlašim 5 22:19 10
5. SKST Dubňany 5 14:23 9
6. Sokol Nusle 5 13:26 9
7. SK Dobré 4 16:15 8
8. Spartak Hluk MP Dream 5 19:23 8
9. Slavoj Praha 6 10:36 6
10. SVS Hr.Králové 3 5:18 3