KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 11. kolo / ne 20.10 2013 / Začátek: 11:00

6:0

Vyhrané sady: 18:6 / Vyhrané míčky: 254:193

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Ivana Pelcmanová
Dimitra Thomais Tsekoura
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 10
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Daniela Vítovcová
Klára Diblíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Aneta Konečná
Denisa Hošková
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0
  • 3
  • 8
  • 11
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Daniela Vítovcová
Dimitra Thomais Tsekoura
  • 10
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 12
  • 9
  • 11
  • 5
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Ivana Pelcmanová
Denisa Hošková
  • 11
  • 8
  • 11
  • 9
  • 11
  • 9
  • 11
  • 4
  • 11
  • 3

3:2

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Aneta Konečná
Klára Diblíková
  • 8
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 11
  • 9
  • 12
  • 1
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Daniela Vítovcová
Denisa Hošková
  • 6
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:1

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Aneta Konečná
Dimitra Thomais Tsekoura
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Ivana Pelcmanová
Klára Diblíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Ivana Pelcmanová Aneta Konečná
Dimitra Thomais Tsekoura Denisa Hošková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

Slavoj Praha

SK Dobré

Extraliga / 23.03.2014 / 11:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 9 54:11 27
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 9 48:23 25
3. SK Frýdlant n.O. 9 47:18 23
4. SK Dobré 9 43:31 21
5. SVS Hr.Králové 9 38:35 18
6. SKST Vlašim 9 32:39 16
7. Spartak Hluk MP Dream 9 35:44 15
8. SKST Dubňany 9 21:47 13
9. Sokol Nusle 9 23:50 13
10. Slavoj Praha 9 11:54 9