KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 11. kolo / ne 17.11 2013 / Začátek: 15:00

6:4

Vyhrané sady: 22:14 / Vyhrané míčky: 342:314

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Karolína Mynářová
Markéta Vondráková
  • 11
  • 7
  • 13
  • 5
  • 7
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Lucia Truksová
Kateřina Vajcová
  • 5
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 11
  • 7
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Olesia Stakhova
Lenka Radnicová
  • 14
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 12
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Lucia Truksová
Markéta Vondráková
  • 5
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Karolína Mynářová
Lenka Radnicová
  • 7
  • 2
  • 11
  • 7
  • 0
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Olesia Stakhova
Kateřina Vajcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 2
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Lucia Truksová
Lenka Radnicová
  • 12
  • 11
  • 2
  • 8
  • 0
  • 14
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Olesia Stakhova
Markéta Vondráková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Karolína Mynářová
Kateřina Vajcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Karolína Mynářová Olesia Stakhova
Lenka Radnicová Markéta Vondráková
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 4
  • 11
  • 6
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:4

další vzájemná utkání

Sokol Nusle

SVS Hr.Králové

Extraliga / 22.03.2014 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 9 54:11 27
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 9 48:23 25
3. SK Frýdlant n.O. 9 47:18 23
4. SK Dobré 9 43:31 21
5. SVS Hr.Králové 9 38:35 18
6. SKST Vlašim 9 32:39 16
7. Spartak Hluk MP Dream 9 35:44 15
8. SKST Dubňany 9 21:47 13
9. Sokol Nusle 9 23:50 13
10. Slavoj Praha 9 11:54 9