KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga / 15. kolo / so 08.02 2014 / Začátek: 16:00

1:6

Vyhrané sady: 4:18 / Vyhrané míčky: 129:219

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Denisa Hošková
Veronika Tušlová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Dimitra Thomais Tsekoura
Vivien Éllö
  • 2
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Klára Diblíková
Ganna Gaponova
  • 7
  • 9
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Dimitra Thomais Tsekoura
Veronika Tušlová
  • 4
  • 11
  • 6
  • 8
  • 0
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Denisa Hošková
Ganna Gaponova
  • 5
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Klára Diblíková
Vivien Éllö
  • 1
  • 5
  • 1
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Dimitra Thomais Tsekoura
Ganna Gaponova
  • 8
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Klára Diblíková
Veronika Tušlová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Denisa Hošková
Vivien Éllö
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK ČP Břeclav Gumotex

Slavoj Praha

Extraliga / 21.09.2013 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 13 78:13 39
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 12 66:29 34
3. SK Frýdlant n.O. 12 61:29 30
4. SK Dobré 11 52:42 24
5. Spartak Hluk MP Dream 12 51:58 22
6. SVS Hr.Králové 11 44:46 21
7. SKST Dubňany 12 38:57 21
8. SKST Vlašim 13 38:63 20
9. Sokol Nusle 12 32:67 17
10. Slavoj Praha 12 16:72 12