KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 15. kolo / so 08.02 2014 / Začátek: 15:00

4:6

Vyhrané sady: 15:18 / Vyhrané míčky: 295:325

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Vajcová
Monika Vybíralová
  • 7
  • 7
  • 1
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Lenka Radnicová
Andrea Botková
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 9
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Markéta Vondráková
Aneta Širučková
  • 10
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Lenka Radnicová
Monika Vybíralová
  • 9
  • 7
  • 11
  • 8
  • 0
  • 11
  • 11
  • 4
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Kateřina Vajcová
Aneta Širučková
  • 5
  • 10
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Markéta Vondráková
Andrea Botková
  • 16
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 14
  • 11
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Lenka Radnicová
Aneta Širučková
  • 11
  • 11
  • 14
  • 0
  • 0
  • 9
  • 8
  • 12
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Markéta Vondráková
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Kateřina Vajcová
Andrea Botková
  • 6
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Lenka Radnicová Markéta Vondráková
Aneta Širučková Monika Vybíralová
  • 15
  • 7
  • 9
  • 11
  • 4
  • 13
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:6

další vzájemná utkání

Spartak Hluk MP Dream

Sokol Nusle

Extraliga / 21.09.2013 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín 13 78:13 39
2. MSK ČP Břeclav Gumotex 12 66:29 34
3. SK Frýdlant n.O. 12 61:29 30
4. SK Dobré 11 52:42 24
5. Spartak Hluk MP Dream 12 51:58 22
6. SVS Hr.Králové 11 44:46 21
7. SKST Dubňany 12 38:57 21
8. SKST Vlašim 13 38:63 20
9. Sokol Nusle 12 32:67 17
10. Slavoj Praha 12 16:72 12