K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

O slovo se hlásí i turnaj Czech U11 & U13 Open


Mladí hráči a hráčky si vyzkouší atmosféru v olomoucké hale, kde se v srpnu střetne světová elita

Na letošní premiéru se těší organizátoři mezinárodního turnaje pro nejmladší a mladší žactvo v Olomouci. Czech U11 & U13 Open se bude hrát ve dnech 25. – 28. července 2019 v moderní hale Omega centra sportu a zdraví v Olomouci, tedy ve stejných prostorách, kde o měsíc později budou bojovat o ceny nejlepší hráči a hráčky světa na Czech Open dospělých.

Před turnajem proběhne třídenní mezinárodní kemp pod vedením Pavla Řehořka. „Víme, že jde o první ročník, takže účast možná nebude tak skvělá, jako je to na turnaji dospělých. I přesto ale si troufám tvrdit, že to bude pro nejmladší věkové kategorie skvělá příležitost změřit síly s hráči a hráčkami ze zahraničí. Máme přislíbenou účast talentů z okolních zemí, ale také z Jižní Ameriky či Afriky,“ říká za pořadatelský tým Vít Ratajský.

Na akci se samozřejmě podílí Česká asociace stolního tenisu a podpořili ji město Olomouc i Olomoucký kraj. Všechny účastníky čeká skvělé zázemí, příjemné prostředí a zkušený tým pořadatelů. Uzávěrka přihlášek byla posunuta do 30. června, startovné pro české hráče je 300 korun za jednu kategorii.

Více najdete na stránkách www.kstolomouc.cz

Související novinky

Všechny novinky