K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Objednejte si stolní kalendář ČAST na rok 2022


Přes padesát fotografií připomíná nejen rok 2021, ale také české legendy stolního tenisu

Česká asociace stolního tenisu připravuje pro všechny fanoušky tohoto sportu opět stolní kalendář, který ve fotografiích připomene nejdůležitější události, které se uskutečnily v roce 2021.

Je to již pátý kalendář se stejnou tématikou a ve stejném grafickém provedení. Proto jsme se rozhodli rozšířit galerii fotografií současných hráčů a hráček také o některé legendy tohoto sportu, které proslavily český stolní tenis po celém světě. Černobílé archivní snímky snad potěší nejen pamětníky.

Jinak ale zůstává hlavním tématem ohlédnutí za rokem 2021. I ten byl poznamenán pandemií koronaviru, a to zejména v prvních třech čtyřech měsících. Výjimku soutěžit dostali jen profesionálové, takže se v České republice rozběhly pouze obě extraligové soutěže.

Až na jaře se situace ve světě uklidnila natolik, že v tzv. bublinách se začaly pořádat mezinárodní turnaje. A na nich se dařilo i českým zástupcům. Světová i evropská olympijská kvalifikace, mistrovství Evropy jednotlivců i družstev, pochopitelně také letní olympijské a paralympijské hry. To byly velké sportovní svátky.

Na domácí scéně se uskutečnil mládežnický turnaj Czech Open, po roční přestávce jsme se opět dozvěděli jména mistrů republiky v soutěži družstev, čeští hráči zaznamenali několik úspěchů i na mezinárodním poli. Rok 2021 byl na sportovní události a zážitky zkrátka dostatečně bohatý.

Kalendář si můžete objednat do 10. listopadu 2021 (maximální počet 5 ks na jednu osobu) prostřednictvím formuláře na webových stránkách ZDE

Cena kalendáře je 30 korun, plus poštovné při zaslání na adresu formou balíku s fakturou. Balné je bezplatné.

Po zkušenostech z minulých let bychom chtěli zdůraznit, že teprve až po ukončení objednávek půjde kalendář do tisku. Hotový k rozeslání bude tedy až na přelomu listopadu a prosince, o čem vás budeme opět informovat na webových stránkách asociace i na sociálních sítích.