K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Ostrava přivítá v šestém extraligovém kole Hradec Králové

KOBLIZEK Martin, PALKOVSKY David BrychtaJan_PP_CAST_MCR_Frydlant_20170305_154125_D72_home_0757

Český mistr se dva dny po vítězství v Lize mistrů představí poprvé domácímu publiku

Poprvé v sezoně se domácímu publiku představí hráči TTC Ostrava 2016. A to už mají za sebou dvě utkání v lize mistrů a čtyři vítězství v nejvyšší domácí soutěži. Dva dny po výhře v prestižní klubové soutěži na stolech rakouského Welsu se mohou na Korbelův tým těšit jeho fanoušci.

V 6. kole Extraligy mužů Ostravané přivítají semifinalistu loňského ročníku DTJ Hradec Králové s Martinem Olejníkem v čele. Východočeši mají prozatím na svém kontě dvě vítězství a stejný počet porážek, ovšem porážek 3:4, za které stejně vybojovali bod navíc. V tabulce jsou na pátém místě a ani v Ostravě nebudou v roli outsidera.

Atraktivní podívanou slibuje také pražské derby mezi El Niněm a Elizzou, zvlášť, když v dresu hostů už se zabydlel Japonec Junki Takeoka. Elizze rozhodně nesluší poslední místo v tabulce a souboj s favorizovaným El Niněm bude velikou výzvou. V hlavním městě se v pátek hraje ještě jeden duel, ve kterém KT Praha hostí TJ Ostrava KST. Program 6. kola uzavře duel TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz s SKST Charvát Baník Havířov, který stále čeká na své první vítězství za plný počet bodů v sezoně.

 

Extraliga mužů 2017/2018

Program 6. kola

Pátek 13. října v 18 hodin

SF SKK EL Niňo Praha – TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

TTC Ostrava 2016 – DTJ Hradec Králové

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz – SKST Charvát Baník Havířov

KT Praha – TJ Ostrava KST A

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE

 

Související novinky

Všechny novinky