K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Poslední letošní extraligové kolo soutěže mužů


Patrik Klos v dresu TJ Ostrava KST nastoupí před TV kamerami proti svému loňskému zaměstnavateli

Zejména kvůli účasti dvou českých klubů ve 2. fázi Evropského poháru, se poslední kolo nejvyšší soutěže mužů v roce 2021 hraje opět v několika dnech. Derby mezi El Niněm Praha a KT Praha už se dokonce hrálo v minulém týdnu, nyní je na programu zbývající kvarteto utkání.

To první se bude hrát před kamerami ping-pong.tv a stanice Arena Sport TV a je na programu ve čtvrtek 9. prosince od 18 hodin. Hráči TJ Ostrava KST v něm hostí SKST PLUS Hodonín a zcela jistě bude jejich cílem prodloužit nelichotivou bilanci hostů, kteří od začátku sezony ještě ani jednou nevyhráli.

Pomoci by jim v tom měl také Patrik Klos, ostravský odchovanec, který ovšem vloni hájil barvy právě Hodonína. Společně s Tomášem Martinkem jsou tahouny týmu, Martinko má bilanci 7/5, Klos pak 9/7, oba jsou tedy v úspěšnosti nad hranicí padesáti procent.

Hostům se v novém extraligovém ročníku vůbec nedaří. V devíti kolech zaznamenali pouze čtyři výhry ve všech dvouhrách, které hráči odehráli. Dvě vyhrál Oleksandr Tymofějev, po jedné pak David Štěpánek a Štěpán Brhel. A ten bude týmu navíc kvůli nemoci scházet. Favorit televizního duelu je tedy jasný.

Z dalších utkání by tím nejzajímavějším měl být pondělní souboj mezi vedoucím Chebem a čtvrtým týmem tabulky TTC Ostrava 2016.

 

Extraliga mužů, ročník 2021/2022

Program utkání 10. kola

Čtvrtek, 9. prosince

TJ Ostrava KST – SKST PLUS Hodonín (18)

Pátek, 10. prosince

TJ Sokol PP Hradec Králové – SKST TESLA BATTERIES Havířov (18)

Pondělí, 13. prosince

SKST Cheb – TTC Ostrava 2016 (17)

Středa, 15. prosince

SKST Liberec – HB Ostrov H. Brod (17)

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE