K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Pražské El Niňo nepřipustilo v Chebu žádné překvapení


Lídr soutěže vyhrál 4:2, dva body domácích tradičně zajistil Tomáš Tregler

Televizní předehrávka 19. kola nejvyšší domácí soutěže mezi SKST Cheb a SF SKK El Niňo Praha nabídla před kamerami ping-pong.tv zajímavou podívanou. V hale nesmělo být více než třicet osob, stream naopak sledovalo živě několik stovek fanoušků.

Viděli sice marný, o to ale bojovnější výkon domácích ve snaze získat nějaký ten nečekaný bod. Jenomže nakonec vše probíhalo podle papírových předpokladů. Domácí jednička Tomáš Tregler zařídil dva body, zbytek zápasů ovládli hosté. Dmitrij Prokopcov sice s obranářem Stepanem Šapošnikovem vyhrál až po pěti setech, jenže právě v tom rozhodujícím měl jasně navrch.

Naopak k jedinému velikému překvapení večera se schylovalo v souboji Tomáše Treglera a trenéra Petra Kauckého. Ten totiž musel v nepřítomnosti Stanislava Kučery (startuje na turnaji Polish Open) z trenérské lavičky zaskočit za stolem. A v zápase s Tomášem Treglerem měl za stavu 2:0 na sety výhodu jednoho mečbolu. Nevyužil ji a domácí hráč tak splnit svoji „povinnost“. Po zápase se tomu pochopitelně s úsměvem vyjádřil. „Na začátku jsem ho trochu podcenil. On hrál prostě fantasticky. Často spolu trénujeme a on na tréninku takhle nehraje. Zasloužil si dneska vyhrát, ale jsem samozřejmě rád, že jsem zápas zvládl. Já měl hlavu jinde, myslel jsem na to, jak teď Ondra Bajger slaví narození miminka. Gratuluji mu,“ stihl po zápase také popřát svému bývalému kolegovi z ostravského TTC k narození potomka.

Dva body zkušeného Tomáše Treglera samozřejmě nakonec domácím nestačily na to, aby si do tabulky připsali bonusové body. Prohráli 2:4, když rozhodující vítězství zařídil Dmitrij Prokopcov. Zaskakující trenér Zbyněk Špaček byl s výkonem svého týmu velmi spokojen. Pochválil zejména právě hrajícího kouče Petra Kauckého. „Odehráli jsme výborné utkání, zejména bych chtěl pochválit Petra Kauckého. Byl to náš žolík, jeden zápas vyhrál, pak měl mečbol na Tomáše Treglera. Ono proti Chebu se těžko hraje, protože právě Tomáš Tregler je velmi kvalitní hráč a Cheb má v sestavě i skvělého obranáře Šapošnikova. My jsme to ovšem zvládli. Vyhráli jsme 4:2, což vypadá vyrovnaně, ale myslím, že jsme to měli pod kontrolou,“ řekl po utkání.

 

Extraliga mužů 2019/2020

Předehrávka 19. kola

SKST Cheb – SF SKK El Niňo Praha 2:4

Tomáš TREGLER – Jakub KLEPRLÍK 3:0 (5,4,5), Stepan ŠAPOŠNIKOV – Dmitrij PROKOPCOV 2:3 (5,-6,-3,7,-5), Jan ŽALOUDÍK – Petr KAUCKÝ 0:3 (-8,-9,-10), Stepan ŠAPOŠNIKOV – Jakub KLEPRLÍK 0:3 (-9,-4,-11), Tomáš TREGLER – Petr KAUCKÝ 3:2 (-5,-10,11,4,7), Jan ŽALOUDÍK – Dmitrij PROKOPCOV 0:3 (-9,-6,-10).

Další program 19. kola

Pátek 13. března

SKST Euromaster Liberec – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (18)

KT Praha – TJ Ostrava KST (17)

Sobota 14. března

TTC Ostrava 2016 – SKST Charvát Baník Havířov (17)

Kompletní informace o extralize mužů naleznete ZDE