K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Příští týden začíná skvěle obsazený turnaj Austrian Open


Využijte nabídku "dvě vstupenky za cenu jedné" a zajeďte se podívat na hráče světové extratřídy

Letošní poslední turnaj seriálu 2019 ITTF World Tour Platinum, kterým je bet-at-home.com Austrian Open v Linci začíná až příští týden, organizátoři však už v předstihu lákají fanoušky stolního tenisu na akci „dvě vstupenky za cenu jedné“.

Pro české fanoušky jde o unikátní příležitost vidět na vlastní oči absolutní světovou špičku. Z Prahy se do dějiště turnaje dostanete autem za necelé čtyři hodiny, z jižních Čech je to pochopitelně ještě blíž.

Mezi přihlášenými je přitom to nejlepší, co může současný stolní tenis nabídnout. Ve výčtu nejlepších hráčů chybí pouze Číňan Xu Xin, ale ten už stejně není světovou jedničkou. V listopadu se na trůn vrátil jeho krajan Fan Zhendong. A ten také bude nasazeným hráčem číslo jedna ve dvouhře v Linci. Pak jsou tady další Číňané Ma Long, Lin Gaoyuan, Japonec Tomokazu Harimoto, Brazilec Hugo Calderano i Němec Timo Boll. Paraoxně i v soutěži žen bude chybět jedna skvělá Číňanka, světová jednička Chen Meng, ale její krajanky Ding Ning, Zhu Yuling, Liu Shiwen, Japonka Kasumi Ishikawová nebo domácí hvězda Sofia Polcanová jsou zárukou nejvyšší kvality.

A co se týče českých hráčů a hráček, tak ti se pochopitelně představí všichni nejprve v mimořádně těžké kvalifikaci. Začíná v úterý 12. listopadu a vidět v ní můžete pětici mužů: Pavel Širuček, Lubomír Jančařík, Tomáš Polanský, Tomáš Konečný a Tomáš Tregler, stejně jako kvarteto žen: Hana Matelová, Dana Čechová, Karin Adámková a Aneta Širučková.

Turnaj tedy startuje dvoudenní kvalifikací 12. listopadu, hlavní soutěže začne ve čtvrtek 14. listopadu. Permanentka na čtyři dny stojí 42 eur, jednodenní vstupenky začínají na čtvrtečních 8 eurech až po 15 euro na finálový den. Rezervaci vstupenek zasílejte na adresu: tickets@oettv.org

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE