K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Rozdáváli jsme radost na Vysočině!


V Hrotovicích nám pomáhali žáci MK Řeznovice, úřadujícího vicemistra soutěže žen

Po cestě do Hrotovic na Třebíčsku jsme museli překonat nástrahy matky přírody, která sněhem rozhodně nešetřila. Nakonec jsme ale měli štěstí, dálnice byla v našem směru průjezdná a do zasněžených Hrotovic jsme dorazili včas.

Stolní tenis má na škole svou tradici. Každoročně se zde pořádají pingpongové turnaje a funguje zde také kroužek stolního tenisu pro starší děti. Ve škole nás přivítal pan ředitel František Kašpárek a žáci devátých tříd. S chutí jsme se vrhli na přípravu tělocvičny, stanovišť a techniky. Zanedlouho už jsme slyšeli hlasy a radostný smích dětí, které pod vedením svých kantorů s napjatým očekáváním naklusaly do tělocvičny.

Naše pozvání přijala také paní starostka Hana Škodová, kterou show velice zaujala. Po krátkém vstupu moderátora následovala exhibice. Proti naší superhrdince Ivetě Vacenovské nastoupili žáci MK Řeznovice pod vedením Jindřicha Bíly. Utkání bylo vzrušující od začátku až do konce. Všichni hráči byli ve formě a předvedli skvělou hru.

Po exhibici se děti rozutekly k připraveným stanovištím, kde si užily spoustu legrace. Jako obyčejně jsme žákům předali také mnoho krásných cen od našich partnerů, ze kterých měli velikou radost. Ping-pong děti zkrátka nadchl a přály si, aby se na škole otevřel kroužek také pro mladší žáky.

Škola dětem přání ráda vyplní. K dispozici má 10 pingpongových stolů, takže zájem dětí jistě uspokojí. První trénink mladších žáků začne už první únorový čtvrtek. Vedení kroužku bude mít na starosti zástupce ředitele. Rádcem a supervizorem mu bude zkušený trenér Jindřich Bíla z MK Řeznovice.

Dětem i vedoucímu kroužku přejeme mnoho úspěchů a zábavy. Věříme, že si stolní tenis oblíbí a poznají také nové kamarády.

Nás čeká další cesta. V Žarošicích na Hodonínsku, kde se narodila naše superhrdinka Iveta, na nás už nedočkavě čekají další děti. I pro ně čmáme připravý den plný sportu a legrace.