K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Schůzka české sekce Swaythling Clubu International


V restauraci U žíznivého jelena v Praze se dnes uskutečnila další slavnostní schůze české sekce SCI (Swaythling Clubu International). Na programu tradičního setkání bývalých vynikajících českých reprezentantů a osobností českého stolního tenisu bylo mimo jiné udělení Ceny SCI za rok 2013. Toto ocenění za celoživotní práci pro český stolní tenis obdržel dlouholetý úspěšný trenér Jiří Javůrek st. z Litomyšle, který přivedl k vrcholovému stolnímu tenisu a do reprezentace oba své syny, kromě toho vychoval i celou řadu dalších výborných stolních tenistů a tenistek.

Česká sekce SCI (Swaythling Clubu International) má v současné době osmadvacet členů. Osm z nich letos oslaví významné životní jubileum. Jsou to: Zbyněk Špaček (55. narozeniny), Ilona Voštová-Motlíková (60), Pavel Ovčařík (60), Karel Chyba (65), Zdeněk Šváb (70), Jarmila Hummelová- Karlíková (70), Eva Pokorná-Kroupová (80) a Rostislav Koudelka (85).

Společné foto z dnešní schůzky české sekce Swaythling Clubu International

Fotogalerii ze setkání české sekce SCI (Swaythling Clubu International) najdete na webových stránkách ČAST v sekci – Swaythling Club: http://www.ping-pong.cz/swaythling-club/fotogalerie