K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Superhrdinové zamířili na sever Moravy


V Krnově se dětem věnoval i trenér ČAST pro talentovanou mládež Pavel Steffek

Tým superhrdinů projektu Všichni za stůl 3 se přesunul z jihozápadních Čech na sever Moravy. Na základní škole v Krnově se na nás těšily nedočkavé děti i učitelský sbor. Show se uskutečnila ve školní tělocvičně za účasti pedagogů i samotné paní ředitelky.

V úvodní exhibici nastoupila superhrdinka Iveta Vacenovská proti flotile nadaných mladých pingpongistů v čele s trenérem Pavlem Steffkem. Sestava přijela z Havířova, Frýdku-Místku a Bruntálu, v zápase si přitom vedla velmi dobře. Iveta u malých diváků bodovala na plné čáře. Předvedla několik dech beroucích úderů a občas dokonce používala mobil místo pálky.

Stolní tenisté v druhé části programu nelenili a ujali se mladých žáčků, které na připravených ministolech zasvěcovali do pravidel hry, správného držení pálky a dalších triků. Kromě základů hry si děti mohly vyzkoušet nejrůznější soutěže, sportovní a zábavné aktivity.

Z programu byli žáci tak nadšení, že si přáli začít trénovat co nejdříve. Na škole kroužek stolního tenisu zatím neexistuje. Paní ředitelce Monice Ondrové se nápad na otevření kroužku velmi líbil a přislíbila v této věci udělat maximum. Škola je všeobecně v oblasti sportu velmi aktivní a snaží se vést ke sportování už ty nejmenší žáčky.

V regionu Krnovska a Bruntálska je však nedostatek trenérů. V okolí Krnova nefunguje žádný oddíl stolního tenisu. Vedení kroužku si proto vezme na starosti nejspíš učitel tělocviku, kterého budou podporovat trenéři z okolních měst.

Na závěr jsme dětem rozdali výhry ze soutěží, diplomy a další upomínkové předměty. Sami jsme pak vyrazili do nedaleké školy v obci Stěbořice u Opavy. Těšíme se na další den plný zábavy a radosti s malými školáky.