K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Utkání Ligy mistryň vysílá ArenaSport TV


Vedení ČAST iniciovalo zakoupení práv na přenosy obou vrcholných klubových soutěží

Dnes v rakouském Linzi začal turnaj Ligy mistryň, na němž startuje také český SKST Stavoimpex Hodonín. V příštím týdnu 11. prosince naopak v německém Düsseldorfu odstartuje turnaj nejprestižnější klubové soutěže mužů a rovněž na něm se představí český klub, konkrétně TTC ENFIREEX Ostrava.

Z těchto důvodů vedení České asociace stolního tenisu iniciovalo zakoupení vysílacích práv na přenosy z obou turnajů. Vysílat se budou na stanici ArenaSportTV, na které jsou v letošní sezoně vysílána také vybraná utkání mužské extraligy.

Pro české fanoušky stolního tenisu je určitě dobrá zpráva, že kromě možnosti sledovat tento týden utkání hodonínských hráček na streamu ETTU TV, mohou boje českých týmů sledovat i na televizních obrazovkách. A k tomu i další vybrané duely nejlepších evropských klubů.

Hodonín do soutěže vstoupí duelem s francouzským TT Saint-Quentinois v pátek 4. prosince ve 12.30 hodin a půjde bezesporu o vítězství ve skupině C, které dává jistotu postupu do semifinále. Další utkání českého klubu je na programu v sobotu 5. prosince od 10 hodin, kdy změří síly s rakouským TTC „CarinthiaWinds“ Villach. První den turnaje Saint-Quentinois porazil rakouského soupeře 3:0.

Utkání ve skupinách Ligy mistryň můžete sledovat také na ETTU TV ZDE