K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V Bulharsku zítra startuje další z podniků ITTF World Tour


Do bojů zasáhne sedmička českých hráčů a hráček, včetně vítěze z roku 2016

Dva turnaje okruhu ITTF World Tour v rychlém sledu za sebou čeká nejlepší světové hráče a hráčky. Od 13. do 18. srpna to bude Asarel Bulgaria Open, o týden později pak Czech Open v Olomouci. Zatímco na Hané se představí přes dvacet českých nadějí, do bulharského Panagyurishte odletělo pouze sedm z nich.

Včetně vítěze tohoto turnaje z roku 2016 Tomáše Konečného. Společně s ním se do bojů pustí také Tomáš Tregler, Tomáš Polanský, Lubomír Jančařík, Hana Matelová, Dana Čechová a Karin Adámková. Všichni se představí nejprve v kvalifikaci, protože turnaj je opět velmi kvalitně obsazen a jistotu účasti v hlavní soutěži nemá například ani třicátý hráč světového žebříčku Portugalec Marcos Freitas.

Čeští reprezentanti a reprezentantky budou pochopitelně hrát nejen dvouhru, ale také deblové soutěže. Ve čtyřhře žen jsou Hana Matelová společně se Slovenkou Barborou Balážovou nasazené jako turnajové trojky, páry Karin Adámková, Dana Čechová, stejně Jako Tomáš Polanský s Tomášem Konečným a dvě smíšené čtyřhry čeká kvalifikace.

Do Bulharska sice nepřijeli nejlepší čínští hráči a hráčky, kteří se bezpochyby připravují na asijský šampionát v září, to ovšem nikterak nesnižuje úroveň soutěží. Ve dvouhře mužů je nejvýše nasazeným Japonec Tomokazu Harimoto, dvojkou je Němec Dimitrij Ovtcharov a trojkou další Japonec Koki Niwa. V ženách budou největšími favoritkami Japonky Kasumi Ishikawová, Mima Itoová a Miu Hiranová.

 

2019 ITTF World Tour Asarel Bulgaria Open

Soupeři českých hráčů a hráček v kvalifikaci

Dvouhra mužů, 1. kolo: Tomáš POLANSKÝ – Romain Lorenzt (Fr.), 2. kolo: Lubomír JANČAŘÍK – Dean Shu (Nový Zéland), Tomáš TREGLER – Florent Lambiet (Bel.), Tomáš KONEČNÝ – Cristian Chirita (Rum.)/Chiang Hung-Chieh (Taiwan).

Dvouhra žen, 1. kolo: Karin ADÁMKOVÁ – Leonie Hartbrichová (Maď.), Dana ČECHOVÁ – Huang Hsin (Taiwan), 2. kolo: Hana MATELOVÁ – Dragana Vignjevičová (Srb.)/Lin Chia-Hsuan (Taiwan).

Čtyřhra mužů, 1. kolo: Tomáš POLANSKÝ, Tomáš KONEČNÝ – Darko Jorgič, Deni Kozul (Slovin.)

Čtyřhra žen, 1. kolo: Karin ADÁMKOVÁ, Dana ČECHOVÁ – Tatiana Kukulková, Nikoleta Puchovanová (Sloven.)

Smíšená čtyřhra, 1. kolo: Tomáš TREGLER, Dana ČECHOVÁ – Niagol Stoyanov, Giorgia Piccolinová (It.), Tomáš KONEČNÝ, Hana MATELOVÁ – Florent Lambiet, Nathalie Marchettiová (Bel.).

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE

 

Související novinky

Všechny novinky