K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V Indii startuje ligová soutěž CEAT Ultimate Table Tennis


Na soupisce Warriors T.T.C. je také česká reprezentantka Hana Matelová

Už zítra startuje druhý ročník mezinárodní indické ligy CEAT Ultimate Table Tennis, v níž bude premiérově hrát i česká reprezentantka Hana Matelová. V týmu Warriors T.T.C. budou jejími spoluhráči a spoluhráčkami Sofia Polcanovová (Rakousko), Quadri Aruna (Nigerie), Chuang Chih-Yuan (Taiwan), Achanta Sharath Kamal (Indie), Pooja Koparkarová (Indie), Ravidra Kotiyan (Indie) a Sreeja Akulaová (Indie). Trenéry tohoto družstva jsou Ferenc Karsai a R. Rajesh.

Každý ze šesti týmů má na soupisce osm hráčů a hráček, z toho čtyři jsou cizinci, ostatní jsou z domácí indické reprezentace. Hana Matelová se do Indiem přesunula přímo z turnaje World Tour ve Fukuoce“ „Jsem zatím v Indii pár dnů, přesouvala jsem se v neděli z Japonska. První dva zápasy odehrajeme v Pune, pak New Dehli a poslední kolo a play off se odehraje v Kolkatě. Všechno zatím klape, tak jak asi má. Hotel je super, samozřejmě okolí už je horši, mne strašně překvapila cesta z Bombaje do Pune, to jsem vážně nečekala. Ale všechno jsme zvládli. Máme ještě dost času do soboty trénovat a připravit se na celou ligu. Já se moc těším, chtěla bych si to především užít, odehrát super zápasy a získat nové zkušenosti. Liga se hraje velmi zajímavým systémem, sedm zápasů, každý jen na tři sety, uprostřed je i mix. Za stavu 10:10 v setu je zlatý míček, takže se nemusí vyhrát o dva body, je kratší time out atd. S týmem budeme muset vymyslet strategii kdo do mixu a kdo do dvouhry, každý cizinec může odehrát jen sedm singlů za celou základní část. Takže si myslím, že celá liga bude hodně vyrovnaná,“ poslala pozdrav z Indie všem svým fanouškům..

První utkání čeká Matelovou tedy až v sobotu 16. června proti Dabang Smashers T.T.C. Dalšími účastníky ligy jsou, Empowerji Challengers, Falcons T.T.C, Maharashtra United a RP-SG Mavericks. Soutěž vyvrcholí 1. července finálovým duelem v Kolkatě.

Více informací o soutěži najdete ZDE