K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

V pondělí startuje play off extraligy mužů


Ping-pong.tv bude vysílat čtvrtfinálovou sérii mezi TJ Ostrava KST a Libercem

Po více než třítýdenní odmlce se rozbíhá play off extraligy mužů. Všechny čtyři čtvrtfinálové série, hraná na dvě vítězná utkání, proběhnou ve dnech 29. dubna a 1. května, případné třetí zápasy jsou na programu 3. května. I v nadstavbové části nabídne ping-pong.tv živé přenosy s komentářem. Fanoušci v hlasování na Facebooku zvolili, že ve čtvrtfinále se bude vysílat série mezi SKST Liberec a TJ Ostrava KST. Přenos pokryje druhé a případné třetí rozhodující utkání.

Přestože se jedná o souboj druhého týmu tabulky se sedmým, jasného favorita dopředu nelze odhadovat. V obou utkáních v základní části se radoval Liberec, doma uspěl 4:3, v Ostravě pak 4:2, ale pokaždé šlo o mimořádně dlouhou a vyrovnanou přetahovanou. Sestava Severočechů ve složení Radek Košťál, Samuel Kalužný, Jakub Seibert a Mohamed Shouman touží ozdobit zatím nejpovedenější sezonu v historii klubu postupem do semifinále, nicméně ostravské družstvo tvořené Jiřím Martinkem, Miroslavem Bindačem, Tomášem Sadílkem či mladíky Tomášem Martinkem a Františkem Onderkou rozhodně nebude bez šance na úspěch.

Z pozice jasného vítěze základní části vstupuje do play off pražské El Niňo. Celek z hlavního města svou dominanci podtrhl tím, že jeho hráči Jakub Kleprlík, Dmitrij Prokopcov a Stanislav Kučera se seřadili na prvních třech místech tabulky úspěšnosti. Svěřenci Petra Kauckého narazí na osmý Baník Havířov, v jehož kádru sice pravidelně a četně bodoval Petr David, jeho spoluhráči Tibor Špánik, Marek Čihák a Radim Bako však důležité výhry nepřidávaly. Ovšem v play off se začíná od nuly.

Úřadující mistr TTC Ostrava 2016 obsadil v dlouhodobé části třetí místo, ve čtvrtfinále tedy změří síly s KT Praha. Tomáš Tregler, Ondřej Bajger a Felipe Olivares půjdou do série v roli mírných favoritů, ovšem ostřílená sestava Tomáš Pavelka, Bohumil Vožický a Jindřich Panský udělá ze série atraktivní podívanou.  Obě dosavadní střetnutí v aktuální sezoně vyzněla poměrem 4:1 ve prospěch ostravského týmu.

Poslední čtvrtfinálovou dvojici tvoří městští rivalové z Hradce Králové – TJ Sokol a DTJ. I zde jsou šance obou týmů na postup velmi vyrovnané. Proklouznou mezi nejlepší čtveřici Jakub Crha, Marek Klásek, Martin Pavlica a Vlastimil Buben, nebo se budou radovat Martin Olejník, Martin Koblížek a David Palkovský? V základní části si Sokol doma připsal výhru 4:1, v herně DTJ pak uspěl 4:3.

Ve dnech 8., 10. a případně 12. května pak extraligový program nabídne semifinálovou sérii mezi lepšími z dvojic El Niňo – Havířov a Sokol Hradec Králové – DTJ Hradec Králové, v termínu 9., 11. a případně 13. května pak proběhne druhé semifinále mezi vítězi střetnutí Liberec – TJ Ostrava KST a TTC Ostrava 2016 – KT Praha. Finále začíná 22. května.

 

Extraliga mužů 2018/2019

Program čtvrtfinále play off

Pondělí 29. dubna, (1. utkání, začátky vždy v 18:00)

SF SKK El Niňo Praha – SKST Baník Havířov

SKST EUROMASTER Liberec – TJ Ostrava KST

TTC Ostrava 2016 – KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 – DTJ Hradec Králové

Středa 1. května, (2. utkání, začátky vždy v 18:00)

SKST Baník Havířov – SF SKK EL Niňo Praha

TJ Ostrava KST – SKST EUROMASTER Liberec (přenos ping-pong.tv)

KT Praha – TTC Ostrava 2016

DTJ Hradec Králové – TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Pátek 3. května (případná 3. utkání, začátky vždy v 18:00)

SF SKK El Niňo Praha – SKST Baník Havířov

SKST EUROMASTER Liberec – TJ Ostrava KST (přenos ping-pong.tv)

TTC Ostrava 2016 – KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 – DTJ Hradec Králové

Kompletní informace o extralize mužů naleznete ZDE

Související novinky

Všechny novinky