K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Ve Vlašimi se uskutečnil další kemp projektu HBO


Během podzimních prázdnin se kempu zúčastnilo jedenadvacet žáků a žákyň

Ve dnech 28. – 31. října 2018 se ve Vlašimi uskutečnil další tréninkový kemp projektu Hledáme budoucí olympioniky, kterého se zúčastnilo 21 žáků a žákyň ročníků 2006 – 2008. Pestrý a náročný tréninkový program probíhal pod vedením trenérů ČAST Radka Košťála, Martina Bajgera, Martina Linerta, Ivety Vacenovské, Martiny Hurníkové, Luboše Pěnkavy a kondičního trenéra Miroslava Trajhana.

Účastníci kempu:

Petr Hodina (TTC Libín Prachatice)

Štěpán Holub (HB Ostrov Havlíčkův Brod)

Karel Jedlička (TTC Apollo Ústí nad Labem)

Matyáš Jinek (HB Ostrov Havlíčkův Brod)

Tomáš Kment (SKST Baník Havířov)

Adam Krček (STC Slaný)

Jindřich Morávek (TJ Jiskra Strážnice)

Jiří Řeháček (STC Slaný)

Jakub Sivák (TJ Tatran Hostinné)

Martin Slaný (SKST Baník Havířov)

David Sochor (AC Sparta Praha)

David Vesecký (STC Slaný)

Bára Antošová (TJ Tatran Hostinné)

Iva Gallerachová (TJ Sokol Bor)

Lucie Masopustová (TJ Sokol PP Hradec Králové 2)

Kateřina Pisárová (KST Rakovník)

Veronika Poláková (SKST Vlašim)

Adéla Sazimová (SK Dobré)

Magdaléna Ščibrániová (SKST Baník Havířov)

Vendula Šichanová (SK Dobré)

Adéla Zoubková (TJ Sokol PP Hradec Králové 2)

Kempu se aktivně zúčastnilo několik osobních a klubových trenérů a rodičů jednotlivých hráčů, konkrétně Pavel Gallerach, Martin Merkel, Michal Polák, Daniela Rozínková, David Štěpánek a Jana Zunová.

Program tréninků byl zaměřen v kategorii chlapců na zvýšení tréninkových objemů, úderovou jistotu a pohyb v hracím prostoru. U děvčat byl trénink zaměřen na zdokonalování úderové techniky základních úderů formou jednoduchých cvičení na zásobnících s důrazem kvalitu provedení úderů a pohyb v hracím prostoru, dále na podání a příjem podání. Souběžně s kempem probíhalo reprezentační soustředění kadetek pod vedením reprezentačního trenéra kadetek Martina Pytlíka, takže naše mladé naděje mohly sledovat, jak se připravují jejich starší kolegyně.

Kondiční část byla zaměřena na rozvoj rychlostních a koordinačních schopností s využitím kloboučků a překážek, dále na správný postoj a pohyb při stolním tenisu, a to formou kruhového tréninku a pohybových her. První část odpoledního programu byla pravidelně věnována společenským hrám s Martinou Hurníkovou.  Ve večerní části programu jsme se věnovali nácviku podání a příjmu podání, videoanalýze a pravidelně jsme využívali možnosti místního bazénu. Na závěr kempu jsme sehráli tradiční utkání chlapců proti dívkám, ve kterém zvítězili chlapci 67 : 33.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným hráčům, trenérům, rodičům a sparingpartnerům, personálu Sporthotelu Vlašim, s jejichž pomocí se nám podařilo úspěšně zvládnout další tréninkový kemp v rámci projektu „Hledáme budoucí olympioniky“.

Další pokračování projektu: 7. – 9. prosince 2018 (tréninkový kemp pro nejmladší žactvo, Vlašim), 28. února – 3. března 2019 (tréninkový kemp pro mladší žactvo, Havlíčkův Brod).

Martin Linert