K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Vítězný comeback Wernera Schlagera


Na Rakušany čekají v pondělí klíčové zápasy s Řeckem a KLDR

V úvodním kole skupiny A Championships divize MS družstev ve stolním tenisu v Kuala Lumpuru prožil vydařený comeback Rakušan Werner Schlager. V utkání s reprezentanty České republiky přidal třetí bod svého družstva, čímž završil vítězství Rakušanů v poměru 3:0.

„Fegerl s Gardosem mi úlohu ulehčili. Po jejich výhrách jsme vedli 2:0. Mohl jsem hrát uvolněně, což mi hodně pomohlo,“ přiznal po utkání s Prokopcovem Werner Schlager, který v týmu úřadujících mistrů Evropy nahradil zraněného Daniela Habesohna.

Utkání českých stolních tenistů s Rakouskem sledoval i Petr Korbel, který na adresu mistra světa z roku 2003 poznamenal. „Werner už je přeci jen pomalejší, ale vypadá být fit. Hlava mu funguje, hrál si to svoje, výborně servíroval a do delších výměn se moc nepouštěl, tam by s Dimou nejspíš tahal za kratší konec. Těžko říct, jak se Wernerovi mu povede v dalších zápasech turnaje, až přijdou těžší soupeři. Dima ho dnes moc neprověřil,“ přidal svůj pohled z tribuny Petr Korbel.

Rakušané mají podle údajů pořadatelů na MS v Kuala Lumpuru jeden z nejstarších týmů, jeho věkový průměr je 35,8 roku. Zítra čekají úřadující evropské šampióny zápasy s Řeckem a KLDR, které hodně napoví o šancích na postup do play-off o 1. až 12. místo.