K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Vyrovnaná 1. liga pokračuje: které týmy utečou od hrany sestupu?


Hustopeče hostí v důležitých zápasech DTJ a Liberec

Druhá nejvyšší česká soutěž má před sebou další hrací víkend. Během třech dní nabídne třináct zápasů a hodně z nich bude pro další vývoj 1. ligy velmi důležitých. Zajímavé souboje se odehrají na opačných pólech tabulky.

Pražská Elizza, která figuruje na třetím místě tabulky s jedinou prohrou v sezóně, bude na domácích stolech odrážet nápor čtvrtého Havlíčkova Brodu. Velmi důležité bude, v jakém složení se obě mužstva představí. Elizza se může opřít o druhého nejlepšího hráče soutěže Jakuba Fígeľa a také stálici týmu Luďka Laboutku. Otazníkem zůstává start Jana Hrnčiříka, který prozatím odehrál tři utkání. HB Ostrov je naproti tomu tým s největším počtem hráčů, kteří nastoupili do zápasů. Za odehraných sedm kol se jich vystřídalo už osm!

Možná ještě důležitější boje se ale odehrají na jižní Moravě, kde Hustopeče hostí SKST Warmnis Liberec a DTJ Hradec Králové. Všechny tři týmy jsou srovnány na třinácti bodech a od sestupových příček je dělí jediný bod. Dá se očekávat, že Hustopeče nastoupí v nejsilnějším možném složení, a to s Tomášem Koldasem v sestavě, který v týmu působí na střídavý start. Pro něj půjde o pikantní duel, protože právě ve východočeském klubu v minulé sezóně působil.

První liga ještě není ani ve své polovině, ale už teď je jasné, že bude nesmírně vyrovnaná až do samotného konce. Vždyť čtvrtý tým tabulky dělí od sestupové dvanácté pozice pouze pět bodů! Soutěž zatím jednoznačně opanuje Choceň s Radkem Košťálem v sestavě, která nepoznala hořkost porážky. Na chvostu se krčí Zlín složený ze samých mladíků, ten pro změnu ani jeden zápas nevyhrál.

Neváhejte a najděte si v extraligové přestávce čas na navštívení zápasů 1. ligy mužů.

 

1. liga mužů 2019/2020 

 

Program 9. a 10. kola

Pátek 8. listopadu

SKST Baník Havířov B – KST Zlín (18 hodin)

Sobota 9. listopadu

SKST Stavoimpex Hodonín – DTJ Hradec Králové (17)

TJ Agrotec Hustopeče – SKST Warmnis Liberec (15)

TTC Elizza Praha – TTC MS Brno (16)

SF SKK El Niňo Praha B – HB Ostrov (14)

TJ Ostrava KST B – KST Nový Jičín (15)

Neděle 10. listopadu

SKST Stavoimpex Hodonín – SKST Warmnis Liberec (10)

TJ Agrotec Hustopeče – DTJ Hradec Králové (10)

TTC Elizza Praha – HB Ostrov (10)

SF SKK El Niňo Praha B – TTC MS Brno (10)

SKST Baník Havířov B – KST Nový Jičín (10)

TJ Ostrava KST B – KST Zlín (10)

Kompletní informace o 1. lize mužů naleznete ZDE