K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Zítra startuje Liga mistrů, sledujte ji na streamu nebo v televizi


Český tým TTC Enfireex Ostrava celý turnaj zahájí s favorizovaným Jekatěrinburgem

Trojice hráčů Ostravy Felipe Olivares, Šimon Bělík a Filip Delinčák prošla i s trenérem Tomášem Demkem testy na covid-19 i v dějišti konání letošní Ligy mistrů, absolvovala tréninky a zítra v 10 hodin vstoupí do bojů o prestižní trofej.

Nebude patřit k favoritům, ovšem mladí hráči rozhodně necestovali do Německa jen na výlet. Chtějí se poprat o jedno ze dvou postupových míst ve skupině B do čtvrtfinále. Na úvod nastoupí proti jednomu z největších favoritů turnaje ruskému Jekatěrinburgu. Soupiska celku UMMC budí oprávněný respekt. Jsou na ní skvělí evropští hráči, Angličan Liam Pitchford (15. hráč světového žebříčku), Dán Jonathan Gróth (30.) či Chorvat Tomislav Pucar (33.). Ostravané se s Jekatěrinburgem potkali v poháru už vloni a obě utkání prohráli.

Jejich vzájemný souboj otevře celý program turnaje. První tři dny v základních skupinách se fanoušci mohou těšit na sedm utkání denně. Hrát se bude na dvou stolech, ovšem lichý počet účastníků ve skupině B dělá z duelu Jekatěrinburgu s Ostravou samostatnou premiéru. Možností sledovat souboje na prestižním podniku je hned několik. Všechna utkání bude vysílat na svých stránkách streamová televize SPORT Deutschland.tv. Další možností bude ETTU TV, je ovšem škoda, že oficiální stránky Evropské unie stolního tenisu ještě den před začátkem neinformují prakticky o ničem, co se v dějišti děje. Přímé přenosy vybraných utkání bude také vysílat televizní stanice ArenaSport TV.

 

Liga mistrů 2020/2021, Düsseldorf

 Program prvního hracího dne

Skupina B: UMMC Jekatěrinburg – TTC Enfireex Ostrava (začátek v 10 hodin)

Skupina A: Fakel-Gazprom Orenburg – Post SV Mühlhausen 1951 e.V. (13.30)

Skupina A: KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Leka Enea TDM (13.30)

Skupina D: Borussia Düsseldorf – de Boér Taverzo (17)

Skupina D: GV Hennebont TT – K. S. Gekorglass Dzialdowo (17)

Skupina C: FC Saarbrücken – SPG Walter Wels (20.30)

Skupina C: Roskilde Bordtennis BTK 61 – AS Pontoise Cergy TT (20.30).