K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Zítra zahájí nový ročník Extraligy mužů dvě utkání, jedno pochopitelně televizní


Mezi novinky v mediální oblasti patří reportáže ve zpravodajství ČT Sport

Začátek nové sezony se blíží a s ním přichází i několik novinek v mediální oblasti. Pravděpodobně ta největší je návrat extraligového stolního tenisu na obrazovky České televize. Po každém televizním zápase z Extraligy mužů se ve sportovních zprávách stanice ČT Sport objeví reportáž z utkání. Stolní tenis se rozšířil také na web onlajny.com, na kterém budou moct diváci živě sledovat textové přenosy z extraligy.

Dále fanouškům neunikne ani dění v zahraničí. Mediální tým doplnil nový redaktor, který bude sledovat výkony českých hráčů v zahraničních ligách. Zpravodajské výstupy se tak objeví na webu asociace nebo v PingCastu, který také hlásí pokrok. Jeho epizody totiž nově posluchači najdou druhý den v podcastových aplikacích. Pokud tedy nestihnou živé vysílání, dohnat to můžou v průběhu dalších dnů třeba na Spotify nebo Apple Podcasts.

Pár změn se dotkne i televizních přenosů. Hlavními komentátory i nadále zůstávají Lukáš Foff a Tomáš Tikal. Oba dva se výjimečně sejdou při komentování premiérového utkání nového ročníku. Tým spolukomentátorů navíc posílí nová tvář mezi experty Dana Čechová, bývalá olympionička a mistryně České republiky. Na její premiéru se mohou diváci těšit už ve druhém kole. Předzápasové studio oživí seriál Slovník ping-pongáře. Tedy krátké reportáže plné slangových výrazů, které se mezi stolními tenisty běžně používají. Předzápasové studio začne tradičně v 17.45 hodin.

První díl vletí do éteru už ve čtvrtek, kdy se mužská extraliga naplno rozjede. V prvním televizním utkání na stanici ArenaSport TV a ping-pong.tv přivítá TTC Ostrava 2016 v 18 hodin výběr SKST Chebu. Oba týmy v minulém ročníku skončily v semifinále play off, letos by měly opět patřit k těm nejlepším. Pokud pochopitelně budou moci nastoupit v nejsilnějších sestavách.

V prvním kole se budou muset domácí obejít bez Chilana Felipeho Olivarese, který přiletí až pár dnů, a nastoupit by měli v sestavě Jakub Kleprlík, Filip Delinčák a Petr Korbel. Západočeši budou chtít hned v úvodu sezony naznačit svoji sílu a ukázat dvě významné posily. Společně s Antonínem Gavlasem nastoupí dvojice Stanislav Kučera a David Reitšpies. Za tohoto rozložení sil budou hosté bezesporu velkým favoritem.

 

Extraliga mužů, ročník 2021/2022

Program utkání 1. kola

Čtvrtek, 2. září

SKST TESLA BATTERIES Havířov – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (17 hodin)

TTC Ostrava 2016 – SKST Cheb (18)

Pátek, 3. září

SKST PLUS Hodonín – TJ Ostrava KST (18)

KT Praha – SF SKK El Niňo Praha (18)

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE