KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Cheb

Extraliga mužů / 24.11.2022 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 17:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín B

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00

4:6
KONEC

SKST Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00

6:1
KONEC

TJ Ostrava KST

KT Praha

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SK Dobré

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00

6:2
KONEC

SKST PLUS Hodonín

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 26.11.2022 / 12:00

6:2
KONEC

SKST PLUS Hodonín B

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 26.11.2022 / 12:00

6:2
KONEC

SKST Charvát Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 26.11.2022 / 17:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SKST Vlašim

Extraliga žen / 26.11.2022 / 17:00

6:3
KONEC

TT Moravský Krumlov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 26.11.2022 / 18:00

6:2
KONEC

SKST Charvát Havířov

SKST Vlašim

Extraliga žen / 27.11.2022 / 10:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 27.11.2022 / 10:30

6:0
KONEC

HB Ostrov, H. Brod

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 01.12.2022 / 18:00

KONEC

SKST Cheb

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:00

KONEC

KT Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

SKST Liberec

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 02.12.2022 / 18:00

1:6
KONEC

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 02.12.2022 / 18:30

3:6
KONEC

TJ Sokol PP Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:30

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 03.12.2022 / 10:00

0:6
KONEC

SKST Vlašim

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 03.12.2022 / 10:00

5:5
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SK Dobré

Extraliga žen / 10.12.2022 / 14:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 10.12.2022 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 11.12.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 11.12.2022 / 10:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 11.12.2022 / 11:00

0:0

Skončily poslední BTM v letošním roce

V Neratovicích a Vlašimi skončily polední letošní bodovací turnaje pro kategorie U13 až U19. Tím úplně posledním bude na začátku prosince turnaj kategorie U11 Kamenickém Šenově.

Kategorie U17 hrála na Velké ceně města Neratovic a z vítězství ve dvouhrách se radovali oddíloví kolegové z SK Dobré Jan Škalda a Vendula Šichanová. V soutěži chlapců neměl Jan Škalda příliš mnoho práce v semifinále s Jiřím Řeháčkem z STC Slaný, a pak vlastně ani ve finále, kde porazil 3:1 na sety Olega Rehotuna z Brna.

To Vendula Šichanová se v závěru turnaje pořádně zapotila. Svoji oddílovou kolegyni Adélu Sazimovou porazila v semifinále v pěti setech a stejně tak pětisetovou bitvu svedla ve finále s havířovskou Lucií Juchelkovou.

Ve finále kategorie chlapců U13 se na Velké ceně města Vlašimi z vítězství radoval Jan Kunc, když ve finále porazil Ondřeje Morávka z Jiskry Strážnice. Turnaj děvčat ovládla Lucie Sýkorová u Plzně, ve finále porazila Anetu Ježkovou z Hluku.

Bodovací turnaje mládeže 2022/2023

Velká cena města Neratovice

Dvouhra chlapců U17, semifinále: Jan Škalda (SK Dobré) – Jiří Řeháček (STC Slaný) 3:0 (4,9,9), Oleg Rehotun (MS Brno) – Vojtěch Jirout (Heřmanův Městec) 3:0 (4,3,8). Finále: Jan Škalda – Oleg Rehotun 3:1 (9,9,-8,8).

Dvouhra děvčat U17, semifinále: Vendula Šichanová – Adéla Sazimová (obě SK Dobré) 3:2 (7,-5,5,-9,8), Lucie Juchelková (SKST Havířov) – Hanka Kodetová (Slavoj Praha) 3:2 (7,9,-3,-4,9). Finále: Vendula Šichanová – Lucie Juchelková 3:2 (7,-10,6,-8,2).

Čtyřhra chlapců U17, finále: Jiří Řeháček, David Vesecký (STC Slaný) – Jakub Makara (SK DDM Kotlářka Praha), Daniel Vitásek (TJ Ostrava KST) 2:1 (-10,9,7).

Čtyřhra děvčat U17, finále: Adéla Sazimová, Vendula Šichanová (SK Dobré) – Anna Holejšovská (SKST Vlašim), Hanka Kodetová (Slavoj Praha) 2:0 (9,8).

Velká cena města Vlašimi

Dvouhra chlapců U13, semifinále: Ondřej Morávek (Jiskra Strážnice) – Filip Račák (KST Zlín) 3:1 (9,10,-5,6), Jan Kunc (HB Ostrov) – Matěj Durdis (TTC Elizza Praha) 3:0 (8,8,9). Finále: Jan Kunc – Ondřej Morávek 3:1 (8,-10,8,10).

Dvouhra děvčat U13, semifinále: Aneta Ježková (KST Hluk) – Dana Popeláková (KST Zlín) 3:0 (8,6,6), Lucie Sýkorová (Union Plzeň) – Dorothea Ferbasová (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:0 (2,5,7). Finále: Lucie Sýkorová – Aneta Ježková 3:0 (8,7,8).

Čtyřhra chlapců U13, finále: Tobiaš Fabián (VP F-M), Filip Račák (KST Zlín) – Lukáš Elicer (STC Slaný), Jan Kunc (HB Ostrov) 2:0 (7,9).

Čtyřhra děvčat U13, finále: Adéla Brhelová (SKST Hodonín), Laura Maršíčková (SKST Vlašim) – Dana Popeláková KST Zlín), Ester Vyskočilová (SK Dobré) 2:0 (3,9).

Kompletní výsledky turnaje v Neratovicích najdete ZDE

Kompletní výsledky turnaje ve Vlašimi najdete ZDE

související články