KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 8. kolo / so 02.11 2013 / Začátek: 16:00

1:4

Vyhrané sady: 9:13 / Vyhrané míčky: 204:215

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Michal Lebeda
Petr Kaucký
  • 6
  • 13
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 15
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Tomáš Demek
Stanislav Kučera
  • 9
  • 9
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 9
  • 8
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Andriy Sitak
Tomáš Málek
  • 4
  • 11
  • 11
  • 15
  • 0
  • 11
  • 6
  • 7
  • 13
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Tomáš Demek
Petr Kaucký
  • 11
  • 9
  • 11
  • 8
  • 5
  • 8
  • 11
  • 2
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Michal Lebeda
Tomáš Málek
  • 11
  • 7
  • 10
  • 11
  • 9
  • 7
  • 11
  • 12
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Andriy Sitak
Stanislav Kučera
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 7

Andriy Sitak Tomáš Demek
Petr Kaucký Tomáš Málek
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 19.04.2014 / 16:00 /

SK Kotlářka Praha

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 28.03.2014 / 18:00 /

SK Kotlářka Praha

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 08.02.2014 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. DTJ Hradec Králové 7 27:8 26
2. SF SKK EL Nino Praha 7 27:4 26
3. STEN marketing HB Ostrov 7 24:9 25
4. KST Robot Metalfin Hustopeče 7 22:12 22
5. TJ Sokol Králův Dvůr 8 20:23 18
6. SKST Charvát Baník Havířov 7 17:20 17
7. SK Kotlářka Praha 7 12:24 11
8. TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 7 10:25 11
9. TJ Ostrava KST 7 11:26 10
10. TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 8 11:30 10