KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 18. kolo / so 08.02 2014 / Začátek: 14:00

4:1

Vyhrané sady: 12:8 / Vyhrané míčky: 199:179

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Petr Kaucký
Tomáš Demek
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Tomáš Málek
Martin Koblížek
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 12
  • 8
  • 9
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Jakub Němeček
Andriy Sitak
  • 8
  • 8
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Tomáš Málek
Tomáš Demek
  • 7
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 8
  • 7
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Petr Kaucký
Andriy Sitak
  • 11
  • 9
  • 3
  • 11
  • 13
  • 7
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11

3:2

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Jakub Němeček
Martin Koblížek
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 7

Petr Kaucký Tomáš Málek
Andriy Sitak Tomáš Demek
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 19.04.2014 / 16:00 /

SK Kotlářka Praha

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 28.03.2014 / 18:00 /

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 02.11.2013 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. DTJ Hradec Králové 16 61:18 58
2. SF SKK EL Nino Praha 16 58:16 55
3. STEN marketing HB Ostrov 16 56:21 54
4. KST Robot Metalfin Hustopeče 16 53:26 49
5. SKST Charvát Baník Havířov 16 36:43 39
6. TJ Sokol Králův Dvůr 17 48:45 39
7. TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 16 19:57 26
8. TJ Ostrava KST 16 26:58 24
9. TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 17 25:61 24
10. SK Kotlářka Praha 16 20:57 23