KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / pá 19.09 2014 / Začátek: 18:00

6:0

Vyhrané sady: 18:4 / Vyhrané míčky: 228:138

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Veronika Kmeťová
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 8
  • 11
  • 7
  • 11
  • 5
  • 11
  • 6
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Shiho Ono
Andrea Botková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 2
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Lenka Harabaszová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Shiho Ono
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Veronika Kmeťová
Monika Vybíralová
  • 9
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 8
  • 5
  • 11
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Lenka Harabaszová
Klára Malíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Shiho Ono
Monika Vybíralová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Lenka Harabaszová
Stanislava Slezáková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Veronika Kmeťová
Klára Malíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Anežka Ilčíková Jana Novotná
Lucie Karabcová Alina Nikitchanka
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

KST Hluk MP Dream

SKST Hodonín

Extraliga žen / 09.01.2015 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín 1 6:0 3
2. MSK Gumotex Břeclav 1 6:0 3
3. SK Frýdlant n. O. 1 6:2 3
4. SVS Hradec Králové 1 6:4 3
5. MK Řeznovice 1 5:5 2
6. SKST Vlašim 1 5:5 2
7. SK Dobré 1 2:6 1
8. KST Hluk MP Dream 1 0:6 1
9. Sokol Nusle Praha 1 0:6 1
10. SKST Baník Havířov 1 4:6 1