KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 11. kolo / pá 09.01 2015 / Začátek: 18:00

0:6

Vyhrané sady: 1:18 / Vyhrané míčky: 109:214

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Markéta Ševčíková
Anežka Ilčíková
  • 3
  • 4
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Stanislava Slezáková
Kateřina Pěnkavová
  • 5
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Klára Malíková
Shiho Ono
  • 3
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Stanislava Slezáková
Anežka Ilčíková
  • 9
  • 11
  • 8
  • 3
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Markéta Ševčíková
Shiho Ono
  • 13
  • 5
  • 10
  • 0
  • 0
  • 15
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Klára Malíková
Kateřina Pěnkavová
  • 3
  • 2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Stanislava Slezáková
Shiho Ono
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Klára Malíková
Anežka Ilčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Markéta Ševčíková
Kateřina Pěnkavová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Hodonín

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 19.09.2014 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 10 59:16 29
2. SKST Hodonín 10 53:23 26
3. SK Frýdlant n. O. 10 52:34 25
4. SVS Hradec Králové 10 46:44 21
5. MK Řeznovice 10 44:44 21
6. SK Dobré 10 41:50 18
7. Sokol Nusle Praha 10 31:52 16
8. SKST Baník Havířov 10 36:52 16
9. SKST Vlašim 10 37:54 15
10. KST Hluk MP Dream 10 27:57 13