KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / pá 30.10 2015 / Začátek: 18:00

6:3

Vrchní rozhodčí: Miloš Šlapák

Vyhrané sady: 21:15 / Vyhrané míčky: 350:312

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Daniela Moskovits
Michaela Keroušová
  • 6
  • 11
  • 6
  • 13
  • 8
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Daniela Vítovcová
Dagmar Pěnkavová
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 11
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Miroslava Ságlová
Veronika Poláková
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 4
  • 7
  • 11
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Daniela Vítovcová
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 10
  • 8
  • 11
  • 4
  • 9
  • 12
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Daniela Moskovits
Veronika Poláková
  • 10
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Miroslava Ságlová
Dagmar Pěnkavová
  • 11
  • 9
  • 12
  • 9
  • 11
  • 3
  • 11
  • 10
  • 11
  • 2

3:2

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Daniela Vítovcová
Veronika Poláková
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 1
  • 5
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Miroslava Ságlová
Michaela Keroušová
  • 9
  • 5
  • 11
  • 4
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Daniela Moskovits
Dagmar Pěnkavová
  • 11
  • 6
  • 11
  • 12
  • 0
  • 5
  • 11
  • 9
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

SKST Vlašim

SK Dobré

Extraliga žen / 05.02.2016 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 5 29:12 14
2. SKST Hodonín A 4 24:1 12
3. SK Frýdlant n.O. 5 20:16 11
4. SK Dobré 5 18:22 11
5. SVS Hradec Králové 5 20:21 10
6. MK Řeznovice 4 19:13 9
7. SKST Baník Havířov 5 17:27 8
8. KST Hluk MP Dream 5 15:28 7
9. SKST Vlašim 4 9:19 6
10. SKST Hodonín B 4 12:24 4