KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 15. kolo / pá 05.02 2016 / Začátek: 16:00

3:6

Vrchní rozhodčí: Ladislav Pavelek

Vyhrané sady: 15:22 / Vyhrané míčky: 342:371

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Dagmar Pěnkavová
Daniela Vítovcová
  • 8
  • 3
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Andrea Macurová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 6
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Michaela Keroušová
Miroslava Ságlová
  • 6
  • 12
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 14
  • 5
  • 6
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Daniela Vítovcová
  • 8
  • 11
  • 3
  • 10
  • 0
  • 11
  • 7
  • 11
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Dagmar Pěnkavová
Miroslava Ságlová
  • 9
  • 4
  • 12
  • 3
  • 0
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Michaela Keroušová
Andrea Macurová
  • 12
  • 11
  • 10
  • 10
  • 11
  • 10
  • 5
  • 12
  • 12
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Miroslava Ságlová
  • 15
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0
  • 17
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Michaela Keroušová
Daniela Vítovcová
  • 15
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0
  • 13
  • 9
  • 11
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Dagmar Pěnkavová
Andrea Macurová
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 12
  • 6
  • 8
  • 13
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:6

další vzájemná utkání

SK Dobré

SKST Vlašim

Extraliga žen / 30.10.2015 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 13 78:7 39
2. MSK Gumotex Břeclav 14 77:22 39
3. SK Frýdlant n.O. 14 62:47 32
4. SVS Hradec Králové 14 60:56 29
5. MK Řeznovice 13 56:51 28
6. SK Dobré 14 48:67 27
7. KST Hluk MP Dream 14 44:68 23
8. SKST Baník Havířov 14 34:79 19
9. SKST Hodonín B 13 41:65 19
10. SKST Vlašim 13 31:69 17