KONEC

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 17.03.2023 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 17.03.2023 / 18:00

KONEC

SKST Liberec

NH Ostrava

Extraliga mužů / 17.03.2023 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 17.03.2023 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 17.03.2023 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 18.03.2023 / 17:00

KONEC

SVS Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 19.03.2023 / 13:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 28.03.2023 / 17:00

KONEC

SKST Cheb

KT Praha

Extraliga mužů / 28.03.2023 / 18:00

KONEC

HB Ostrov, H. Brod

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 28.03.2023 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 29.03.2023 / 17:00

KONEC

SKST Cheb

KT Praha

Extraliga mužů / 29.03.2023 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 29.03.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 30.03.2023 / 17:00

PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 30.03.2023 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 31.03.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 31.03.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 31.03.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 01.04.2023 / 14:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov, H. Brod

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 01.04.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.04.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 02.04.2023 / 10:00

PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 02.04.2023 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 02.04.2023 / 16:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 02.04.2023 / 16:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín

SK Dobré

Extraliga žen / 02.04.2023 / 16:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 11.04.2023 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

KT Praha

Extraliga mužů / 11.04.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 11.04.2023 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 12.04.2023 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 6. kolo / so 01.10 2016 / Začátek: 16:00

4:2

Asistent rozhodčího: Zdeněk Manda

Vyhrané sady: 15:6 / Vyhrané míčky: 208:154

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Lukáš Pavlovský
Jakub Borůvka
  • 8
  • 11
  • 9
  • 11
  • 9
  • 11
  • 9
  • 11
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Tomáš Tregler
Josef Medek
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Aleksandar Karakaševič
Jakub Seibert
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Tomáš Tregler
Jakub Borůvka
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 1
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Lukáš Pavlovský
Jakub Seibert
  • 6
  • 11
  • 9
  • 2
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Aleksandar Karakaševič
Josef Medek
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 3
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

další vzájemná utkání

SKST DencoHappel Liberec

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 20.04.2017 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 18.04.2017 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 17.04.2017 / 18:00 /

SKST DencoHappel Liberec

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 03.02.2017 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 6 24:4 24
2. DTJ Hradec Králové 6 21:9 19
3. SF SKK EL Niňo Praha 6 21:9 18
4. TJ Ostrava KST 6 19:13 17
5. SK TTC Františkovy Lázně 6 16:13 15
6. SKST Charvát Baník Havířov 6 14:17 14
7. SF SK Kotlářka EN Praha 6 14:15 14
8. SKST DencoHappel Liberec 6 14:19 12
9. TTC Elizza Praha 6 12:17 13
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 6 17:18 12
11. KT Praha 6 4:23 7
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 6 5:24 6