KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 16.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST Vlašim A

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 17.02.2024 / 10:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 17.02.2024 / 14:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 18.02.2024 / 14:00

KONEC

MK Řeznovice

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 18.02.2024 / 16:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 23.02.2024 / 17:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 17:00

KONEC

SKST Chodov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 23.02.2024 / 18:00

KONEC

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 24.02.2024 / 15:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 24.02.2024 / 18:00

2:6
KONEC

TJ Ostrava KST

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 25.02.2024 / 10:00

KONEC

MK Řeznovice

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.02.2024 / 16:00

6:2
KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 29.02.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.03.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 01.03.2024 / 18:30

PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 02.03.2024 / 10:00

PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové PROFIRISK

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.03.2024 / 13:30

PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 02.03.2024 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 03.03.2024 / 14:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.03.2024 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 06.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 07.03.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SK Dobré

Extraliga žen / 08.03.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

SVS Hradec Králové PROFIRISK

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 08.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 09.03.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 09.03.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 10.03.2024 / 10:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 16. kolo / pá 03.02 2017 / Začátek: 18:00

1:4

Vrchní rozhodčí: Petr Sudek

Vyhrané sady: 6:12 / Vyhrané míčky: 128:177

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Jakub Borůvka
Tomáš Tregler
  • 2
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Jakub Seibert
Tomáš Demek
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Josef Medek
Petr Korbel
  • 3
  • 11
  • 11
  • 7
  • 4
  • 11
  • 6
  • 9
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Jakub Seibert
Tomáš Tregler
  • 2
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Jakub Borůvka
Petr Korbel
  • 9
  • 12
  • 5
  • 7
  • 0
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Josef Medek
Tomáš Demek
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST DencoHappel Liberec

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 20.04.2017 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 18.04.2017 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 17.04.2017 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 01.10.2016 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 16 60:18 59
2. SF SKK EL Niňo Praha 16 61:16 58
3. SK TTC Františkovy Lázně 16 50:25 49
4. DTJ Hradec Králové 16 51:33 45
5. TJ Ostrava KST 16 47:38 43
6. SF SK Kotlářka EN Praha 16 41:34 42
7. SKST Charvát Baník Havířov 16 34:46 35
8. SKST DencoHappel Liberec 16 34:48 33
9. TTC Elizza Praha 16 31:51 30
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 16 35:50 29
11. KT Praha 16 20:59 21
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 16 16:62 18