KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 14. kolo / so 14.01 2017 / Začátek: 12:00

2:4

Rozhodčí: Josef Vítek

Vyhrané sady: 8:13 / Vyhrané míčky: 193:208

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Jakub Crha
Samuel Kalužný
  • 11
  • 9
  • 11
  • 9
  • 0
  • 13
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Karel Brát
Peter Turček
  • 7
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Michal Lebeda
David Merta
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 7
  • 9
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Karel Brát
Samuel Kalužný
  • 8
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Jakub Crha
David Merta
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Michal Lebeda
Peter Turček
  • 10
  • 11
  • 8
  • 9
  • 0
  • 12
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Jakub Crha Michal Lebeda
Samuel Kalužný Peter Turček
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 29.04.2017 / 12:00 /

TTC Elizza Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 16.04.2017 / 10:30 /

TTC Elizza Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 09.09.2016 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 14 52:16 51
2. SF SKK EL Niňo Praha 14 53:14 50
3. SK TTC Františkovy Lázně 14 45:20 44
4. DTJ Hradec Králové 14 47:26 42
5. TJ Ostrava KST 14 41:33 38
6. SF SK Kotlářka EN Praha 14 33:31 34
7. SKST Charvát Baník Havířov 14 29:41 30
8. SKST DencoHappel Liberec 14 29:42 28
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 14 32:42 27
10. TTC Elizza Praha 14 25:45 26
11. KT Praha 14 18:51 19
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 14 12:55 15