KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 24. kolo / ne 16.04 2017 / Začátek: 10:30

3:3

Vyhrané sady: 10:11 / Vyhrané míčky: 190:196

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Peter Turček
Jakub Crha
  • 6
  • 8
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

David Merta
Karel Brát
  • 11
  • 11
  • 12
  • 12
  • 0
  • 9
  • 7
  • 14
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Luděk Laboutka
Michal Lebeda
  • 7
  • 7
  • 11
  • 8
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

David Merta
Jakub Crha
  • 4
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Peter Turček
Michal Lebeda
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 8
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Luděk Laboutka
Karel Brát
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 3
  • 5
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:3

další vzájemná utkání

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 29.04.2017 / 12:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 14.01.2017 / 12:00 /

TTC Elizza Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 09.09.2016 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 22 83:25 81
2. SF SKK EL Niňo Praha 22 82:23 79
3. SK TTC Františkovy Lázně 22 71:33 70
4. TJ Ostrava KST 22 69:46 64
5. DTJ Hradec Králové 22 69:46 61
6. SKST Charvát Baník Havířov 22 51:57 53
7. SF SK Kotlářka EN Praha 22 48:56 51
8. SKST DencoHappel Liberec 22 42:68 42
9. TTC Elizza Praha 24 45:76 45
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 24 50:78 42
11. KT Praha 24 39:82 38
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 24 30:89 31