KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 15. kolo / ne 15.01 2017 / Začátek: 14:00

3:3

Rozhodčí: Josef Vítek

Vyhrané sady: 12:12 / Vyhrané míčky: 230:239

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Vlastimil Buben
David Merta
  • 11
  • 8
  • 13
  • 5
  • 10
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Martin Pavlica
Peter Turček
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 3
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Tomáš Hort
Samuel Kalužný
  • 5
  • 7
  • 12
  • 8
  • 0
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Martin Pavlica
David Merta
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 8
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Vlastimil Buben
Samuel Kalužný
  • 10
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Tomáš Hort
Peter Turček
  • 7
  • 18
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 16
  • 6
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Martin Pavlica Vlastimil Buben
Samuel Kalužný Peter Turček
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 30.04.2017 / 14:00 /

TTC Elizza Praha

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 15.04.2017 / 14:00 /

TTC Elizza Praha

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 10.09.2016 / 10:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 15 56:17 55
2. SF SKK EL Niňo Praha 15 57:15 54
3. SK TTC Františkovy Lázně 15 49:21 48
4. DTJ Hradec Králové 15 48:30 43
5. TJ Ostrava KST 15 43:37 39
6. SF SK Kotlářka EN Praha 15 37:33 38
7. SKST DencoHappel Liberec 15 33:44 32
8. SKST Charvát Baník Havířov 15 30:45 31
9. TTC Elizza Praha 15 28:48 28
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 15 34:46 28
11. KT Praha 15 19:55 20
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 15 15:58 17