KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 23. kolo / so 15.04 2017 / Začátek: 14:00

1:4

Vyhrané sady: 8:13 / Vyhrané míčky: 181:211

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

David Merta
Martin Pavlica
  • 4
  • 12
  • 11
  • 8
  • 0
  • 11
  • 14
  • 6
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Luděk Laboutka
Vlastimil Buben
  • 11
  • 5
  • 10
  • 5
  • 0
  • 8
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Jan Hrnčiřík
Tomáš Hort
  • 11
  • 11
  • 4
  • 11
  • 0
  • 8
  • 9
  • 11
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Luděk Laboutka
Martin Pavlica
  • 9
  • 11
  • 14
  • 4
  • 7
  • 11
  • 4
  • 12
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

David Merta
Tomáš Hort
  • 11
  • 1
  • 11
  • 10
  • 0
  • 13
  • 11
  • 5
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Jan Hrnčiřík
Vlastimil Buben
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 30.04.2017 / 14:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 15.01.2017 / 14:00 /

TTC Elizza Praha

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 10.09.2016 / 10:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 22 83:25 81
2. SF SKK EL Niňo Praha 22 82:23 79
3. SK TTC Františkovy Lázně 22 71:33 70
4. TJ Ostrava KST 22 69:46 64
5. DTJ Hradec Králové 22 69:46 61
6. SKST Charvát Baník Havířov 22 51:57 53
7. SF SK Kotlářka EN Praha 22 48:56 51
8. SKST DencoHappel Liberec 22 42:68 42
9. TTC Elizza Praha 23 42:73 43
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 23 47:75 40
11. KT Praha 23 36:79 36
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 23 27:86 29