KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 4. kolo / so 01.10 2016 / Začátek: 16:30

5:5

Vrchní rozhodčí: Ladislav Pavelek

Vyhrané sady: 21:24 / Vyhrané míčky: 406:427

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Michaela Keroušová
Daniela Vítovcová
  • 7
  • 9
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Dagmar Ilievová
  • 9
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 4
  • 11
  • 6
  • 3

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Anna Matějovská
Zdena Blašková
  • 7
  • 11
  • 11
  • 12
  • 6
  • 11
  • 13
  • 7
  • 10
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Daniela Vítovcová
  • 9
  • 7
  • 11
  • 13
  • 11
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Kateřina Stará
Zdena Blašková
  • 3
  • 3
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Anna Matějovská
Dagmar Ilievová
  • 10
  • 3
  • 11
  • 11
  • 5
  • 12
  • 11
  • 9
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Zdena Blašková
  • 11
  • 5
  • 11
  • 3
  • 10
  • 2
  • 11
  • 9
  • 11
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Anna Matějovská
Daniela Vítovcová
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0
  • 4
  • 9
  • 12
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Kateřina Stará
Dagmar Ilievová
  • 12
  • 11
  • 6
  • 10
  • 11
  • 10
  • 9
  • 11
  • 12
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Veronika Poláková Anna Matějovská
Zdena Blašková Dagmar Ilievová
  • 8
  • 8
  • 11
  • 12
  • 12
  • 11
  • 11
  • 7
  • 10
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 5:5

další vzájemná utkání

SK Dobré

SKST Vlašim

Extraliga žen / 11.02.2017 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TT Moravský Krumlov 4 24:11 12
2. SKST Mart Hodonín A 4 20:10 10
3. MSK Gumotex Břeclav 4 18:9 10
4. CDU SPORT - ST Ostrava 3 15:11 7
5. TJ Sokol Nusle Praha 3 16:12 7
6. SVS Hradec Králové 4 14:20 7
7. SK Dobré 4 15:22 6
8. SKST Mart Hodonín B 4 12:23 5
9. KST BOKA Hluk 3 8:17 4
10. SKST Vlašim 3 10:17 4