KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 14. kolo / so 11.02 2017 / Začátek: 10:00

6:1

Vrchní rozhodčí: Stanislav Bouček

Vyhrané sady: 22:10 / Vyhrané míčky: 340:270

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Daniela Vítovcová
Anna Matějovská
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 4
  • 7
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Dagmar Ilievová
Kateřina Stará
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Kristýna Štefcová
Veronika Poláková
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 6
  • 7
  • 11
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Dagmar Ilievová
Anna Matějovská
  • 11
  • 10
  • 7
  • 12
  • 0
  • 6
  • 12
  • 11
  • 14
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Daniela Vítovcová
Veronika Poláková
  • 12
  • 7
  • 7
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 9
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Kristýna Štefcová
Kateřina Stará
  • 14
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 12
  • 10
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Dagmar Ilievová
Veronika Poláková
  • 14
  • 10
  • 13
  • 11
  • 11
  • 12
  • 12
  • 15
  • 9
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Kristýna Štefcová
Anna Matějovská
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 1
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Daniela Vítovcová
Kateřina Stará
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Daniela Vítovcová Dagmar Ilievová
Veronika Poláková Anna Matějovská
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Vlašim

SK Dobré

Extraliga žen / 01.10.2016 / 16:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 13 74:20 37
2. TT Moravský Krumlov 13 73:31 36
3. MSK Gumotex Břeclav 13 69:28 34
4. CDU SPORT - ST Ostrava 12 55:44 26
5. SVS Hradec Králové 13 44:65 23
6. SK Dobré 13 53:60 23
7. SKST Mart Hodonín B 13 43:66 21
8. TJ Sokol Nusle Praha 12 40:60 21
9. SKST Vlašim 12 26:67 16
10. KST BOKA Hluk 12 33:69 15