KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / so 15.10 2016 / Začátek: 16:00

6:1

Rozhodčí: Pavel Jamný

Vyhrané sady: 17:3 / Vyhrané míčky: 206:132

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Markéta Ševčíková
Jaroslava Veselá
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 2
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Natalia Partyka
Markéta Vondráková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 2
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Lenka Harabaszová
Lenka Radnicová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Natalia Partyka
Jaroslava Veselá
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Markéta Ševčíková
Lenka Radnicová
  • 8
  • 8
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Lenka Harabaszová
Markéta Vondráková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Natalia Partyka
Lenka Radnicová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 3
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Lenka Harabaszová
Jaroslava Veselá
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0
  • 0

2:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Markéta Ševčíková
Markéta Vondráková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol Nusle Praha

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 26.02.2017 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TT Moravský Krumlov 5 30:13 15
2. SKST Mart Hodonín A 5 26:11 13
3. MSK Gumotex Břeclav 5 24:10 13
4. SVS Hradec Králové 5 20:24 10
5. CDU SPORT - ST Ostrava 4 17:17 8
6. TJ Sokol Nusle Praha 4 17:18 8
7. SKST Mart Hodonín B 5 18:24 8
8. SK Dobré 5 19:28 7
9. KST BOKA Hluk 4 9:23 5
10. SKST Vlašim 4 11:23 5